Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem nől a macskám?

Miért nem nől a macskám?

Figyelt kérdés

Helló,

Kb. 5 hónapja kaptam egy kiscicát,most már olyan 1 éves.

Amióta itt van nem nőtt semmit..

Még mindig olyan mint egy kiscica. Mitől lehet ez?

Nagyon aggódom..Csupán megállt a növésben?De ugye abba nem halhat bele????:/

Előre is köszi a válaszokat!!


2010. okt. 9. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj róla fotót, nem mindegy, hogy mennyire kicsi. Vannak simán kis termetü macskák.
2010. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pontosan ugyanekkora, és ugyanígy néz ki,csak nincs ott az a fehér folt:) de pontosan ugyanilyen:

[link]

2010. okt. 9. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vészes, szerintem csak kis termetü. Volt nekem is ilyen kicsi macskám, 2 is, 2 testvér. Nekem 2 lány volt, a fiú testvérük nagyobbra nőtt. Ahogy irtad, kb 7 hónapos korától van nálad a cica, akkorra már elérheti a végleges méretét. De ha nagyon aggódsz, mutasd meg egy állatorvosnak, biztos nem kér pénzt, ha csak megkérdezed elég nagy e macskád :)
2010. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez a fajta macska nem lesz túl nagy felnőtt korában sem,nekem is volt ilyen.Nem is baj,mert így szép.
2010. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. okt. 10. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!