Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák undorodnak a banántól?

A macskák undorodnak a banántól?

Figyelt kérdés
A macskám mindig kíváncsi mikor eszek valamit, és ezúttal is odajött megszagolni, de elég kellemetlenül reagált a banánra. Nem evett belőle, csak megszagolta és öklendezni, majd tüsszögni kezdett, olyan volt, mintha hányni akarna, de végül nem hányt. Vagy valami vegyi anyaggal van permetezve a banán, amit nem bír?

2023. máj. 3. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen :D az enyémek is öklendeznek tőle. A fokhagyma is ilyen náluk.
2023. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Gyümölcsök nem a kedvenceik. De pl. a sárgadinnyét szokták szeretni.
2023. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én cicám szereti szagolgatni a banánt. Sőt, mostanában a citromot is (nyílván meg nem eszi) Szerintem ez abszolút macskafüggő, az egyiknek tetszik, a másiknak nem
2023. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem szokott is nyalogatni belőle, a végét letöröm és odatartom. Ártani nem árt, utána olvastam. A tiédnek valamiért fura; az enyém még nem öklendezett máskor sem, ilyenkor kaparni szokott, ha valami nem az ízlésének való.
2023. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem tőled undorodnak
2023. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
A macskák ragadozók. Nem mindenevők, mint mi emberek, vagy mint a kutyák.
2023. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém egy időben ette is, annyira kuncsorgott hogy adtam neki egy pici darabkát, aztán mindig ha ettem jött érte. Mostanában csak szagolja, de nem eszi.
2023. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy ragadozók a cicák, a miénk - gourmand módjára csak az érett - epret legelte le a tőről, míg a családban veszekedtünk, hogy már megint ki ette le az eper termést! (Egyszer észrevétlen követtem, - mert kevésbé hallott jól -, és akkor láttam, hogy legel) :)


A narancsot látványra kívánta, de amikor megszagolta, úgy húzódott el tőle, mint a "démon a szenteltvíztől." :D


Nagymama macskája pedig teljesen oda volt a savanyú káposztáért, képes volt pitizni - kutyamódra - is érte.

2023. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A savanyú káposzta, főtt kukorica, krumpli nagy kedvenc, de a borsóból is eszik.
2023. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2023. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!