Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem ugrik a macska?

Nem ugrik a macska?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja észrevettem, hogy a cicám, ha valahová fel szeretne menni, akkor nem ugrik, hanem felhúzza magát. Eddig mindig normálisan ugrott, de most meg szinte " felhúzza" magát az elülső mancsával pl. az ágyra vagy a székre.

Próbáltam megtapogatni mindenhol, hátha fáj valamilye, de elvileg semmije nem érzékeny.

Enni eszik, lefelé ugyanúgy ugrik, nem látom, hogy sántítana, de ez a "mászása" fura.

Volt valakivel hasonló? Kellene vele állatorvoshoz vinni vagy csak meghúzta valamilyét?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 19. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Állatorvos
Csak meghúzta valamilyét, nem kell állatorvos
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincs más tünet én várnék pár napig.
2023. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A miénk csak akkor csinált ilyet ha beteg, erőtlen vagy öreg volt.
2023. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idös? Nálunk a csípöizülete volt elkopva, ezért ahol csak lehetett kerülte az ugrást. Vidd orvoshoz, mert gyógyszerrel sokat lehet rajta javítani.
2023. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd orvoshoz. Nem tudhatod. Lehet tényleg csak meghúzta valamijét, de lehet, hogy valami komolyabb. Amúgy meg nálunk is volt már olyan eset, ahol úgy voltunk vele, hogy várunk még az orvossal... hát, egy életre megtanultam, hogy nem várunk az orvossal, hanem beszállunk az autóba és megyünk. Nem tudhatod. Jobb elvinni és azt hallani, hogy semmi komoly, mintsem hogy baj legyen és túl későn menni.
2023. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam kérdezni, hogy idős-e már a cica; nekem a porckopás jutott az eszembe hirtelen. De persze lehet más is.
2023. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, az állatorvos a legjobb döntés.

Nem öreg, 8 éves lesz majd az ősszel.

2023. máj. 19. 21:01
 7/7 anonim válasza:
Majd írd meg mi volt az állatorvosnál.
2023. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!