Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska be tudja kapcsolni...

A macska be tudja kapcsolni az érintős főzőlapot ha rálép?

Figyelt kérdés
Félek hogy be tudja kapcsolni valamelyik rózsát ha rajta járkál, aztán rálép a tappancsával.
2023. máj. 20. 02:21
 1/9 Kitana. ***** válasza:
96%
Be tudja. Az enyémen van gyerekzár + nem hagyok semmit rajta.
2023. máj. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezen is van de remélem gyerekzárat sem old:D
2023. máj. 20. 02:48
 3/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Igazából azt is ki tudja, ha sokáig ott áll, de erre kevesebb az esély mint arra, hogy csak átsétál rajta és úgy bekapcsolja. Ne hagyj rajta semmit, mellette se nagyon, az a biztos. Akkor max magát égeti meg picit, ha olyan szerencsétlen, hogy ott akar felugrani. (Az enyém csak a pult részre szokott, onnan meg már érzi, ha épp forró a főzőlap.)
2023. máj. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha indukciós a főzőlap nem kapcsol be ha nincs rajta edény, úgyhogy ha nem hagysz rajta semmit hiába nyomkodja. Na meg ott a gyerekzár is.
2023. máj. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Érintős főzőlap.....USA-ban már halálra perelte volna valami cicaegylet a gyártót, teljesen jogosan.
2023. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni fozolapra teheto uveglapot, ami megvedi. Nekem ilyen is van, a biztonsag kedveert a gyerekzar mellett, mert nem indukcios, csak sima keramia lapom van, ez bizony beindul, ha ralep a macska.
2023. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nálam alap az is, hogy a konyha tilos terület neki, ergo mindig csukva van az ajtó.


Pont az ilyenek miatt, plusz késtartó, zöldfűszerek a párkányon...


Bárhová mehet, a konyha az egyetlen, ahová akkor sem, amikor én ott vagyok, többek között, mert a lábam alá megy és pl elvágom magam.

2023. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván ahol amerikai konyha stílusú a ház, ott ez nem megoldható.


#7

2023. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es, csakhogy amerikai konyhas nappalink van nekunk is, nem lehet kizarni.

Az meg van neki tanitva,hogy ne ugorjon fel az asztalra, pultra, ha otthon vagyunk.

De nincsenek illuzioim, ha egyedul van, biztos maszkal ott is.


Szoval emiatt inkabb mindig el van pakolva, fozolap le van takarva, van gyerekzar, biztos, ami biztos.

Olyan hogy kestarto vagy fuszerek, kaja, nincsenek elol nalunk. Minden szepen szekrenyben, fiokban, a helyen.

Fozes kozben szerencsere nincs a labam alatt, de persze ha hust veszek elo, biztosan figyel a kozelbol, hatha kap valamit…:DD

De en is megtanultam figyelni, nem estem at meg rajta soha.

2023. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!