Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek velük?

Mit tegyek velük?

Figyelt kérdés

Ma reggel talátam egy dobozban 4 kiscicát kitéve.

Mivel nagyon nem értek a cicákhoz, sejtelmem sincs milyen idősek lehetnek. Vettem nekik kaját, de nem akarbak enni, gondolom kicsik még, remélem nem betegek.


Nagyon sírtak, így elszaladtam az állatorvosi ügyeletre elmondtam a sztorit, ahol tápszert javasoltak. Nemmvolt olcsó, de megvettem mindent ami kell. Haza hoztam, azzal meg etettem őket, cumis üvegből, most békésen alszanak.


Mennyi időnként adjak nekik enni?

Sajnos 12 órában melózok, csak ma épp szabad vagyok. Mivel ez albi, és a főbérlő kitérne a hitéből, sajnos hosszú távon nem maradhatnak. Hogyan találjak nekik gazdit?



2023. máj. 20. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Facebookos macskás csoportokba tedd ki őket

Lehet van aki jobban ráér és gondozná őket

2023. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kérdező, Angliában most hoztak törvényt, aki lakást/házat ad ki bérlőnek, köteles elfogadni a háziállatát is. Más a te eseted, ide irom, mert talán többen olvassák itt. Mert sokan panaszkodnak, nálunk is, hogy nem találnak albérletet. Ide is el fog érni ez a rendelet - gondolom! Hajrá kutyusok és cicák!
2023. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
2-es, az oké, hogy "hajrá kutyusok és cicák" de akkor az is legyen majd magától értetődő, hogy az esetlegesen a kedvencek által okozott károkat az albérlő megfizeti.
2023. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!