Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy a macska ne...

Mit tegyek hogy a macska ne hozza be a kullancsot?

Figyelt kérdés
Front Line cseppet kapott, se félek így is behozza
2023. máj. 26. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont azt kell tenni, mint mondjuk saját magaddal erdei kirándulás után. Átnézed, és ha van benne, óvatosan és szakszerűen eltávolítod.
2023. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kiszedem én ha úgy van. Azt nem szeretném hogy elszórja és belénk másszon
2023. máj. 26. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne engedd ki.
2023. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Hogy mit tegyel, hogy ne vigye be a kullancsot? Pl ne engedd ki az utcara.
2023. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha kertes házban élsz, oda vannak tippek, hogy a saját portádról hogyan tudod távol tartani a kullancsokat. Ezek kutyás oldalak ugyan, de nézd meg, hátha van számodra alkalmazható ötlet:

[link]

[link]

Ha az utcára is kimehet a macska, akkor meg az előző hozzászólók javaslatait tudom csak ismételni.

2023. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kertes ház. Herélt kandúr. Az utcára nem megy ki csak az udvarra. Bent tartanám. Bent is tartottam míg nem volt gyerek. De most a kicsi jön megy a macska meg simán kislisszol mellette
2023. máj. 26. 12:00
 7/10 jpeacefuler ***** válasza:
5%
Ha a macskát nem engeded be, akkor a kullancs is kint marad macskástul.
2023. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Ebben az esetben próbáld meg azokat a tippeket a linkelt oldalakon. A többieknek meg jelezném, hogy a kullancsot nem érdeklik a telekhatárok, udvarba is bemennek, saját telken is össze lehet szedni.
2023. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Marmint a kicsi gyereked felugyelet nelkul maszkal ki a kertbe? Ezt igy erted, hogy jon-megy? Te nem felsz, hogy tortenik valami vele?


Csak mert benti macskam es benti kutyam van, meg egy 3 eves kisfiam. A macska nem jar ki, a kutya is csak felugyelettel, mert sok volt a tacsko lopas az elmult 5 evben,igy nem kockaztatunk.


Olyan nalunk nincs, hogy a gyerek csak ugy kimegy a kertbe, az allatok igy meg soha nem szoktek ki mellette. Nem annyira tartom biztonsagosnak, hogy egyedul legyen kint, de lehet en vagyok a paras, de inkabb most meg nem.

2023. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs hatalmas udvarunk és nem hagyunk elől veszélyes szerszámokat, vegyszereket. A kaput nem tudja kinyitni. Mi történne vele? Elesik? Az akkor is megtörténik ha ott állok mellette. Rá szoktam nézni. Sőt a konyhából az egész udvart belátom. Szóval igen jön megy egyedül. Ügyes, okos, önálló 3 éves kisfiú. Már azt is meg tudnám neki mondani hogy figyeljen ne menjen ki a macska mert érti de nagyon rafinált jószág
2023. máj. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!