Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nő akitől szeretnénk 2...

A nő akitől szeretnénk 2 kiscicát elhozni, felnőtt macskakonzervet etet a picikkel.Az egyiknek nagyon ment a hasa, amikor látogattuk,és mondtam,hogy hívjon állatorvost,mert ez így nem jó.Még engem kezdett el kioktatni.Nem lesz baja a cicának?

Figyelt kérdés
Fürge volt,élénk is, enni is evett, de nagyon ment a hasa. Ha még egyszer ott leszünk a párommal, meg is mondom neki,hogy azonnal hívjon orvost. Mit lehet tenni egy 4-5 hetes kiscicával ilyenkor?
2023. máj. 29. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Még ha felnőtt cicáknak való is ettől nem szabadna menni a hasának az olyan pici cicáknak szoktam adni első szilárd táplálékként akár párizsit is és nem lesz tőlük semmi baja ezer másik ok miatt is mehet a hasa.
2023. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom az állatorvost,és megkérdezem,hogy mit lehetne vele csinálni.Ha már a nő nem akarja megkérdezni,és elvinni, mivel úgy is mi hozzuk el,akkor vállalom érte a felelősséget, és ha baj van akkor rendbe hozatjuk, vagy inkább megelőzzük.
2023. máj. 29. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De bizony, hogy foshat a felnőtt kajától. (És mástól is persze)

A 4-5 hetes kismacskák fő tápláléka még az anyatej, ezzel párhuzamosan most kezdenek el ismerkedni a szilárd táplálékokkal. De nem a felnőtteknek valóval.

Kérdező, nem tudom, mi a jó megoldás. Mondanám, hogy kapd fel a cicákat és vidd magaddal őket, de nekik még bőven szükségük van az anyjukra és az anyatejre.

Esetleg ha veszel nekik kölyöktápot arra az időre, amíg ott vannak? De a hasmenéssel akkor is kell orvosilag valamit kezdeni.

2023. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy szaporító. Nyilván gagyi minőségű táppal etet egy olyan kiscicát, aki még szopik is (kéne neki).

Egyszer-egyszer persze lehet hasmenése a legjobban tartott macskának is, de ha állandó és nem is érdekli a “gazdit”, az nagyon gáz és egy ilyen pici szervezet könnyen ki is száradhat.

2023. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valami alja minőségű konzervet ad neki.

Ettől függetlenül néha nálunk is előfordul, hogy a már lassan 5 éves cicánknak megy a hasa annak ellenére, hogy a létező egyik legjobb száraz és nedves eledeleket kapja.


Az állatorvos egy jó ötlet, hamar kiszáradhat a cica ha a hasmenés állandó.

2023. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelezném hogy ne emelgesd meg gyurmázd őket. Garantálom hogy kétszer olyan kemény lessz az a kaksi.🙂
2023. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak látnia kellene ha folyamatos a hasmenés.Egy ilyen pici cicának nem jó a felnőtteknek való konzerv.Kétlem hogy a tulajdonos orvost fog hívni szvl lehet venni kéne nekik való kaját amíg a mostani gazdinál van.
2023. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jól meggondolnám elhozod e onnan a macskát. Sajnos lehet végleg tönkrevágja a bélrendszerét a nemtörődömség, utána meg nem győzöl gyógytápokat, ilyen olyan érzékeny gyomorra tápokat venni, horror áron. Nekem ez nem érné meg. Egészséges cicával jobb az élet.
2023. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!