Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az új házunkból a macskánk...

Az új házunkból a macskánk eltünt.Elképzelhető,hogy a régi házunkhoz akar visszamenni.Sajnos egy körös van az új és a régi házunk között.Öt kilóméterre van egymástól a két ház.Van esély hogy átúszik a folyón,vagy átmegy az autóshídon?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy átmegy a hídon - de az is, hogy nem ment vissza.


Írj Facebook-csoportokba (macsekos, és a két ház településének csoportjaiba) és plakátolj sokat. Ha van a macskában chip, akkor vedd fel az állatorvossal a kapcsolatot.

2023. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy tutajt epitett (ha volt nala szerszamkeszlet) es elsodorta a folyo.Aze gondolom mert a nyaron lattam egy macskat egy tutajon a Tisza kozepen de nem tudtam odaig beuszni mert rendorok kikuldteka vizbol.Szerintem kerdezd meg a hataroroket,nem-e lattak vagy lehet hogy ok becsuktak a dutyiba ha utlevel nelkul akart kiszokni az orszagbol.
nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!