Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Csütörtök este kaptunk két kiscicát, 14-én lesznek 2 hónaposak. Az egyik cica sem ma, sem tegnap nem kakilt. Nem néz ki rosszul, játszik, jó az étvágya, és mindig kipihent. Mit tehetnék? Várjak estig, vagy holnapig?

2023. jún. 5. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg finoman a pocakját - kb. két ujjal -, és a popsiját is egy nedves vattával. (Az anyjuk is így ingerli őket kakilásra)
2023. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindkettőn. Az egyik utána székelt, a másik viszont nem.
2023. jún. 5. 15:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami tanács? Amúgy az 1nek köszönöm
2023. jún. 5. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, mivel eteted őket? Száraz táppal? Vagy szottyosabb konzervvel/alutasakossal?

Ha kívülről nem megy, próbálkozz belsőleg. Pár csepp olaj a kajájára, vagy kevés májkrém, krémsajt (amennyit az ujjadról lenyalogat) talán megteszi a hatását. Tényleg óvatosan és keveset, nehogy hasmenés legyen belőle.

2023. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Alutasakossal, néha egy pici tejjel. És mindig van előttük egy kis víz. Persze azt nem isszák.
2023. jún. 5. 17:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Adtam neki pár csepp olajat. Nagyon minimálisan, remélem segít.
2023. jún. 5. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!