Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ihat a macska ásványvizet?

Ihat a macska ásványvizet?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom nem, de nincs vizünk, valamit szerelnek az utcában és persze senki nem szólt előre. Már tegnap este is csak valami sárga lötty jött a csapból. Mit adjak nekik? Tejet nem ihatnak, mert nem bírják.
2010. okt. 12. 10:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
sztem vegyél ilyen "babavizet" az nem árthat...
2010. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
isznak a pocsolyából is ha szomjasak
2010. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Adj neki nyugodtan ásványvizet ill. ha sok száraztápot kap a cica, most több szaftos kaját adj neki, így kevésbé lesz szomjas. Pár nap csak.
2010. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyat adj neki, aminek nincs magas ásványianyag-tartalma, pl. Eviant.
2010. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Szerintem adhatsz neki ásványvizet, úgysem csinálsz ebből rendszert, nagy bajuk nem lehet. Viszont ami szerintem alap: NE legyen szénsavas!!! Vagy ha szénsavas van csak akkor rázd ki belőle a bubikat.
2010. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Forrald fel és hűtsd le a szénsavas vizet.Csak épp, hogy forrjon.Eltűnik a szénsav.

Ha teljesen elment az eszed, akkor Eviant adsz neki.Ekkora marhaságot már jó régen hallottam.

2010. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne marhaság? Semmi baja nem lesz a cicának az Eviantól. Filmekben is láttam már, hogy azzal töltik a macska itatóját. Oké, hogy nem a legolcsóbb ásványvíz, de a kérdező átmeneti időszakról beszél, egyetlen üveg egy hétig elég a macskának.
2010. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 beata456 válasza:
nem lesz tőle semmi baja ugyanis a csapvíz sem teljesen tiszta de ha nagyon fontos az hogy ne legyen semmi baja a víznek akkor forrald fel, tedd rá a fedelét és az arra kicsapódó pára 100%-ig h2o.semmi több.
2010. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy a poharamból töltöttem ki neki az ásványvizet, mert pont az volt kéznél. Baja nem lett tőle, hogy hosszabb távon milyen hatása van ha azt iszik, nem tudom, de szerintem rövid távon nyugodtan. És persze szénsavmenteset.
2010. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ihat.
2010. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!