Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmondjátok milyen fajta...

Lacikaaaaa kérdése:

Megmondjátok milyen fajta cicám van?

Figyelt kérdés

Van néhány ötletem,segítetek kitalálni?

Mellékelek néhány képet:

[link]


[link]


[link]


2010. okt. 12. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Házi cirmos! Pont ilyenem van, nagyon cuki :D
2010. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen cicám van, sima cirmos keverék.
2010. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon édes, főleg a 2. kép:D
2010. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nézzétek csak:

[link]


[link]


Szerintem nagyon hasonlít.

2010. okt. 12. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha hasonlít is(szerintem nem). Mindent elárul az, hogy honnan van a cicád és mennyiért hoztad el?
2010. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő nem brit cica, de úgy látom, Te azt szeretnéd, hogy mi azt mondjuk.
2010. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az hogy én azt szeretném csak kérdeztem hogy szerintetek nem e hasonlít de mind1.
2010. okt. 12. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonlit, de nem olyan.
2010. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű házimacska. Ez tuti több okból is. Elég ránézni. Az arca sokkal hosszúkásabb mint a britteknek, a testfelépítése is teljesen más. Amúgy előző válaszolóknak igaza van, egyrészről brit cicát csak tenyésztőtől tudsz venni. Utcán, menhelyen, stb nem szaladgálnak brit cicák. Ha magánszemély vesz, akkor állt ivartalanítva veszi meg, egy szaporodásra képes fajtiszta macska ára több százezer forint is lehet. Ennyit csak azok adnak ki akik tenyészteni akarnak, és ezzel pénzt keresni.

Másrészt étnyleg ugy hangzik mintha azt szeretnéd hinni hogy ő egy fajtiszta cicus. Szerintem örülj neki hogy házimacska. A házicicáknak állt sokkal ellenállób a szervezetük, jobbak a génjeik, és kevésbé hajlamosak a betegségekre. Ezenkívűl nagyon szépek, és szerintem sokszor okosabbak is mint a fajtiszták.

2010. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy aranyos, szép kis házi cica. Nekem is tetszenek a brit cicák, de a Tied pedigré nélkül is aranyos.
2010. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!