Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskát bolhanyakörv használ...

A macskát bolhanyakörv használata közben lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Anyám szerint igen,én meg biztosra veszem,hogy nem,mert sztem a fürdetéssel lemossuk a bolhanyakörv "hatását" a cicáról. Szerintetek? (csak megjegyzem,nem kérem a papolást arról,hogy a macskát tilos fürdetni,hallottam már elégszer,de annyira bolhás szerencsétlen,hogy ha nem használ a bolhayakörv csak az marad,bolhasamponnal.)
2010. okt. 12. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleve a bolhanyakörvnek csak akkor van értelme ha a cica nem bolhás. Megelőzésre szolgál és nem kezelésre (már ha használ, szerintem nem ér valami sokat, ráadásul még veszélyes is macskára nyakörvet adni, beleakadhat bármibe és megfojthatja a cicát)

A bolhaírtó szert elég könnyen túl lehet adagolni, vigyázni kell vele. Nem lehet egyszerre több bolhaírtó terméket használni. szerintem vedd le a nyakörvet és dobd ki a francba. Aztán lehetőleg vidd dokihoz, az majd útba igazít. A legjobb a neostomosanos fürdő, az egyből kiírtja az összeset, aztán mehet rá spot on, az 3 hónap tuti védelem. Frontline spray is nagyon jó.

2010. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet fürdetni.

Ha futja rá, akkor vegyetek ilyen cseppentős bolhairtót, az nagyon hatásos. Tényleg kiírtja a bolhákat és sokáig tart a hatása.

Szerintem a sampon + nyakörv nem sokat ér, ha nagyon bolhás.

2010. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg hülyeség, hogy nem lehet a cicut fürdetni, igen is lehet!! Csak nem gyakran, de a kinti cicákat, ha nagyon koszosak 3havonta lehet azt hiszem!


Szóval, szerintem sem jó nyakörvvel fürdetni, vagy vegyétek le róla, vagy küldök egy linket. Ez egy csepegtető, és nagyon jó mi ezt használtuk:


[link]


22/L

2010. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt hiszem akkor kicsit el voltunk informálódva a bolhanyakörv használatával kapcsolatban ^^"

Akkor azt hiszem bolhacsepp lesz a vége...

2010. okt. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!