Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet megcsinálni a...

Hogyan lehet megcsinálni a macskám házát, kaparóját? Összetörte, mire hazaértem. Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. okt. 14. 11:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ahogy látszik, papírból van a kötéllel borított rúd belseje és az szakadt el.
2010. okt. 14. 11:26
 2/10 anonim ***** válasza:

hát...

Legegyszerűbb, ha van egy kb ugyanolyan átmérőjű farudad, mint a papír... Betekered a madzaggal, kaparófát csinálsz belőle... Utána csak pár db pozdorjacsavarral összecsavarozod, és kész is van.

2010. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia! ilyen vastagabb papírrudat a méterárusoktól szerezhetsz.aztán csak be kell tekerni a madzaggal.
2010. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: valahogy le kellene rögzíteni, de nem tudom, hogyan. :S

2010. okt. 14. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:

csinálj neki kemény kartonból egy alját / egy kört/ a papírrúd szélét kend be ragasztóval , rögzítsd a körhöz.

aztán a kört ragaszd az eredeti alapra.

csak tipp

2010. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jobban megnéztem a képet. lehet , hogy az eredeti rúd egy

lukba van beállítva. akkor kiveszed, ha az új rúd esetleg vastagabb, akkor kitágítod modjuk tapétavágóval akkorára, hogy bele lehessen állítani szorosan az újat.

az ragasztós megoldásom, lehet, hogy nem elég stabil.

2010. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek nem túl jó megoldások. A macska semmmi perc alatt tönkreteszi, és még meg sem kell eröltetnie magát. Cseréld ki a papírrudat farúdra, és csavarozd rá! Kérj meg egy férfit! Ők értenek hozzá.

De jó, hogy megmutattad, mert legalább már tuti, hogy nem veszek ilyen házat nekik. Egyébként helyes a macskád:)

2010. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja!Most látom csak , hogy u.ezt írta az első is!
2010. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cseréld fára ne papírozz, ugyanígy járna. Esetleg kérd meg apádat, hogy csavarozza össze, vagy a szomszédot vagy valami. Remélem nem adtál pénzt érte. :O


Nekünk öt emeletes macskafánk van, maga az építményhez az anyag volt max. 4000 forint, arra jön majd maximum 8 ért a jó fajta kenderkötél, de rengeteg, plusz a fekvő felületekre max. 4ezret számolok anyagot. A boltban kb. 50ezret kérnének érte, és ingatag szarok, a miénket a jó isten se szedi szét, direkt külön ehhez készített apám csavarokat(?), amik összetartják, a munkahelyén. A legegyszerűbb összecsavarozott és bevont építmény is stabilabb lesz, mint a boltiak.


Macska köré gyakorlatilag mindent lehet olcsón megoldani. :) nekünk azt is mondták, hogy tálak 3 darab kell 500 per darab. Bementem egy boltba a legegyszerűbb kompótos tálakat vettem meg, 99 forintért. :))

2010. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én a játékait oldom meg olcsón. 50 ft-os pattogós labda, amit azokból a tekerős hülyeségekből lehet kiszedni, gyerekeknek való. Engem biztos hülyének néztek, mikor egymás után kettőt is kivettem. :) Vannak rugói, nagyok, az is ingyen volt, melóhely. :)
2010. okt. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!