Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem alszik a macskám...

Miért nem alszik a macskám éjszaka?

Figyelt kérdés
állandóan felébreszt mintha unatkozna, össze vissza járkál a házban és közben nyávog
2010. okt. 14. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a macska inkább éjszakai állat..
2010. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg unatkozik. Más az alvási-ébrenléti ideje, mint az embereknek, például nappal sokat alszik, éjszaka meg "vadászik" (értsd: bontja a bútort, harapdálja a lábad, mikor mit).
2010. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régen nekem is ezt csinálta a cicám. Aztán mindig lefekvés előtt játszottam vele egy nagyot, így ő is elszunnyadt. Most már megszokta, hogy este alvás van, nappal meg rohangál, mint az eszetlen, így ő is alszik este, max hajnali 3-kor jön az ágyba, és mellém kucorodik, és alszik tovább, vagy nézelődik. Szóval én ezzel le tudtam szoktatni róla. Próbáld meg te is.:)
2010. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen idős a macskád? Az enyém kb. féléves kora körül kezdte ezt csinálni. Ekkor kezd ivaréretté válni a cica. Éjszakákat nem aludtam, mert folyton nyávogott, kaparta az ajtót stb. Az állatorvos ajánlotta az ivartalanítást. Teljesen megnyugodott tőle, végigalussza az éjszakákat, közben pedig játékos maradt. És ennek már 12 éve...
2010. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8 hónapos nőstény
2010. okt. 14. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne is mond...,mikor nagymuetromnál aludtam nyáron,folyton éjszaka akcióztak:s Még a lábadat se dughattad ki nyáron a takaró alól,mert levadászták:D Nappal meg aludtak..,kipihenték az éjszaka fáradalmait:XD Ez igy megy a macskáknál!:)
2010. okt. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!