Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a macskáknak a...

Mennyibe kerül a macskáknak a hormon tabletta a nem kívánt szaporulat ellen? Az ivartalanítás helyett van más módszer is ami bevált már valakinek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
kb 6-8 ezerért ivartalanítják a nőstény macskát....a gyógyszer ennél több hosszú távon és nem akadályozza meg a ivarszervi daganatokat
2010. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ovaridnak hívják, azt hiszem 1000-1500 ft 8 darab. Általában hetente egyszer kell adni, viszont egy-két évnél, nem ajánlatos tovább szedetni a cickával, mivel hosszútávon gennyes méhgyulladást is okozhat.

De van injekció is, ezt azt hiszem covinannak hívják.

Viszont hosszútávon egyik sem jó, a mellékhatások miatt.

2010. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 ezerért ivartalanítottam a lány cicámat és ki lehet bírni egyszer. Igaz én is rettentően sajnáltam amikor előtte egy nap nem adhattam neki enni de muszály volt az eszemre hallgatni és nem a szívemre. Szerintem a gyógyszer is baromi drága lehet és csak pár hónapra szólhat.
2010. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem a legbiztosabb módszer, szerintem, és hosszú távon drágább is, mint egy ivartalanítás, és sokkal macerásabb is. Előfordulhat, hogy kihányja a gyógyszert, mert beevett vmit az utcán, aztán máris ott a nemkívánt terhesség.
2010. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!