Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cicája is annyi bogarat...

Más cicája is annyi bogarat eszik?

Figyelt kérdés
A cicám állandóan vadászik bogarakra és,ha elkapja őket megis eszi!Ma például bogarat hányt!Kap rendesen enni,ezért sem értem ,hogymiért eszi meg őket?
2010. okt. 17. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
hozzánk be szokott jönni egy kóbor macska azt láttam hogy szokott a fűben ugrálni bogarak után
2010. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én cicáim is imádnak bogarászni :)

Például cserebogarat, szöcskét, sáskát,imádkozósáskát, sőt, néha még a legyet is levadásszák :D

2010. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém lakásban tartott cica, tehát itt max. muslicák vannak, azokat viszont egytől egyig levadássza =D

Meg egyszer betévedt egy légy is, és azzal is elbánt a kis drága :)

2010. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mieink is rendszeresen elkapják a bogarakat. Nem azért csinálják ezt a macskák, mert éhesek, hanem mert ragadozók és a gyorsan mozgó rovarok felébresztik bennük a vadászösztönt.
2010. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én együtt vadászok vele. Ő kiszúrja, hogy hol a bogár, én meg felemelem hozzá, ha túl magasan van. Tisztára bevadul ilyenkor.


A múltkor a nejem jól átverte. A macska leugrott a szekrény tetejéről, mert elugrott onnan a beszökött szöcske. Amikor már lent volt a macsek, és tanácstalanul bámészkodott körbe, hogy hova a tökbe a szöcske, a nejem hirtelen felmutatott a szekrény tetejére: "ott a bogár".


A macskek azonnal, álltó helyéből (a padlóról) ugrott a szekrény teteje felé. Persze akkorát nem tudott ugrani, hogy a szekrény tetején landoljon, épp hogy megkapaszkodott a sarkában, és húzódszkodott felfelé, mint egy törperambó. Amikor felért, jött a ledöbbenés: szöcske sehol :)

2010. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ibikee válasza:

ÓÓÓ..hát emiatt igazán nem kell aggodni:)

az én macskáim folytonán nem kell aggodnod bogarakat és gyíkokat esznek.az egyik 4 éves a másik 3.

szóval emiatt igaz

2010. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!