Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen legyen? Segítesz?

Milyen legyen? Segítesz?

Figyelt kérdés

Lány vagy fiú?

Melyiknek mi a rossz tulajdonsága?

Miket kell venni egy macskának?


:)

Köszönöm =)


2010. okt. 17. 19:47
 1/4 Holdtündér ***** válasza:

Nekem egy fiú és egy lány van. Kezdenek ivarérettek lenni. A lánnyal semmi gond, de a fiúnak nagyon mehetnékje van kifelé. Félek, hogy lassan elkezd jelölgetni és összepisil mindent, ezért jövőhéten ivartalanításra megy. :)

Egyébként mindegy milyen nemű, imádni fogod, ebben biztos vagyok. :)

Természetesen etető és itató tálka, alomtálca, alom, alomlapát, kaja, játékok kellenek neki.

2010. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nem mind1 szerintem is.Olyat válassz amilyen tetszik.De számold bele azt is hogynem nem tenyésztötöl veszed,akkor menni kell vele állatorvoshoz kap oltást meg féreghajtót.Meg ha olyan helyröl hozod nem árt neki egy fürdetés meg majd ha kell igényzserint bolhairtó.Bár azt csak 8 hetes kor felett lehet.
2010. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat a sok hibáért.Szoval szerintem is mind1.

hogyha nem*

igényszerint*

2010. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát lányt szeretnék, de az is kilenne ivartalanítva :)

Mégegyszer köszönöm a hasznos tanácsokat :D

2010. okt. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!