Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám több napja hány,...

A kiscicám több napja hány, bágyadt, csak vizet, és tejet iszik, azt is csak reggel és nagyon keveset. Mi baja lehet? Mérgezés? Valakinek felgyógyult mérgezésből a cicája? Nagyon szomorú vagyok

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 07:45
 1/9 anonim válasza:

Vidd állatorvoshoz!

Nekem a kutyám volt így 5 napig, kapott gyógyszert és diétáztatni kellett!

Meg fog gyógyulni!

2010. okt. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valaki megmérgezte?! állatorvoshoz vele...
2010. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

talán orvoshoz kéne vinni és akkor nem fogsz szomorú lenni.

Az eszem megáll.

2010. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak nincs állatorvos a közelben sajnos:( meg nem biztos hogy mindenkinek van 10-20 ezer forintja állatdokira, mert kb. annyiba lenne...én is remélem hogy csak "túlette"magát és elrontotta a pocakját...de amúgy járkál,csak szomorú a hangulata meg néha hány...és tejet meg vizet iszik csak...onnan gondoltam hogy mérgezés mert a másik cicámat megmérgezték és neki is ezek a tünetek voltak, de ő többször túlélte!:(
2010. okt. 21. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem 10-20 ezer forint egy állatorvos, pláne ha egy macskáról van szó.

Másrészt nyugodt lenne a lelkiismereted, ha elpusztulna? Tehát szomorkodva végignézed az esetleges szenvedéseit vagy halálát? Tökjó!

De legalább a dokit hívd fel, mondd el a tüneteket, ő valószínű okosabb mint mi.

És ez nem kerül semmibe...

2010. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vírus. Kap 2-3 injekciót és másnapra meggyógyul.
2010. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb 3-4 ezer forint. Egy állat tudod FELELŐSSÉG!!!!!
2010. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért tartasz állatot ha az állatorvost nem tudod kifizetni? Nem kötelező az állattartás!
2010. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek!!!!
2010. okt. 21. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!