Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A whiskas rákkeltő, egészségte...

A whiskas rákkeltő, egészségtelen és drog van benne hogy a macskák függők legyenek?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésemnél valaki ezt írta nekem válaszként...

Ez igaz lenne?


2010. okt. 22. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz. Üldözési mániája van.
2010. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%

én azon a véleményen vagyok h az nem egészséges ha a hét minden napján ugyanazzal a whiskassal eteted

nem hinném, hogy rákkeltő lenne több százezer cicus eszi

drog? XD végülis ha kávézol, vagy coca colát, esetleg teát szürcsölsz te is drogos vagy

ez butaság

akk szted forgalomban lenne, nem nem

jó egészséget a cicusodnak, és neked is :)

2010. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont sok macska rászokik a macskaeledelekre ( nem csak a whiskas-ra), ha egy ideig azzal etetik és utána nem hajlandó megenni mást...legalábbis egy ideig. Előbb-utóbb ráfanyalodnak. Hozzánk is került egy ilyen macska, alig tudtuk leszoktatni róla de egy ideig nem evett aztán ráált a normális kajára(mára mindent megeszik) Persze a macska éheztetés se valami humánus módszer de a macskakaják kicsit drágák...
2010. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném,hogy rákkeltő...Nikotin az van benne,amitől a cicák állandóan csak ezt akarják enni.Szerintem etesd a macskádat változatosan!
2010. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom már melyik konzervnek, de valamelyiknek kifejezetten macskagyökér szaga van.nagyon jól ismerem ezt a szagot,én nagyon utálom.

viszont a macskáim teljesen rá vannak kattanva, ha abból kapnak.

én is hallottam már, hogy a gyártók ilymódon függővé tehetik a cicusokat.

2010. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem igaz :)

de nem a legegészségesebb kaja, az is tuti. olyasmi lehet,mint nálunk a porkaják vagy chipsek, gyorskaják stb. azért ne csak azt egyen

2010. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 22. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, en azt olvastam, hogy a macskaknak nem valo az emberi kaja, mert egyreszt nagyreszuk emeszthetetlen szamukra, masreszt nincs meg bennuk a kello vitamin, amire a macskaknak szuksege van, es ami viszont a macskakajaban megvan.En mindig macskakajaval etetem a macsekot(tap meg naponta egy alutasak), es nem igaz, hogy utana nem eszi meg a rendes kajat, mert igy is allandon kunyeral, barmit eszek.Siman megenne a rendes kajat, ha azt kapna.
2010. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Összetétele leginkább vágóhidi hulladék (húsnyesedék, bőr, belsőségek, csont) és zöldségek, valamint gabona. Ezt adalékolják olyan ásványi anyagokkal és vitaminokkal, amire egy cicának leginkább szüksége van. Persze ízanyagok is vannak benne, hogy a macska jobban szeresse. Nyugi,nincs benne "kábszer" :-)
2010. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs benne kábszer, annak lenne valami tünete is, miután megeszi a macs.

Az enyém keverve kap Royal Canint és Whiskast, szereti mind a kettőt.

Esténként alutasakosat szokott kapni, épp kísérletezgetek, milyen fajta ízlik neki. Eddig még mindent szeretett, de van, amitől megkergült. Pl. a Hill's-től! Teljesen becsavarodott, neki is adtam nagymamámnak, hogy etesse meg a tyúkokkal. Nos, még a szegény tyúkok is fostak tőle. Mondom, ez a Hill's volt. Lehet, hogy már romlott volt, de a szavatossági ideje még nem járt le, és a szagán sem érződött.

A Whiskastól semmi baja sem volt a cicának.

2010. okt. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!