Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha ott ahol lakom...

Mit tegyek ha ott ahol lakom ölik a macskákat és a rendőrség semmit nem tesz?

Figyelt kérdés
ÁLLATVÉDŐK ÉS ÁLLATBARÁTOK KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!
2010. okt. 22. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
CSak tudnám, hogy Magyarországon miért nincs állatrendőrség!
2010. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

a probléma, hogy jogilag nem állatkínzás, ha pl egy lövéssel lelövik az állatot.


ez esetben fel tudod jelenteni a rendőrségen, de csak mint rongálót, bár lehet, hogy ez csak szabálysértés lesz.


esetleg ha veszélyes az egyén, fegyvere van, stb akkor azzal is lehet hadakozni.


sajnos a törvény nem éppen áll az ember mellett ebben a témában. Többet érsz el, ha több rokonnal, baráttal összefogtok ellene aki teszi és megfenyegetitek (csak finoman)

2010. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni...legalábbis én nem tudtam.Annyi hogy bent tartod a cicádat a lakásban és vigyázol rá:) Nekem 4 éve van meg a cicám néha kiengedem (de nem szivesen)
2010. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont úgy tudom, h most már állatkínzásért, ill. gerinces állat megöléséért is lehet büntetést kapni.....persze nem disznóölésért, vagy vadászatnál, de ha vki mondjuk csak úgy kinyír egy macskát, mert miért is ne, akkor az büntetendő.

Amúgy szerintem jelentsd a dolgot az állatvédőknek

[link] itt találsz vmi használhatót.....

Amúgy nekem is már volt, h megmérgezték néhány macskámat, és ha megtudom, h ki volt az MEGVEREM, de úgy rendesen!!

2010. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A Link javítva:


[link]


egyébként meg még itt van két oldal, sztem a "kapcsolat" menüpont alatt próbálj meg vmi elérhetőséget keresni, és bejelenteni az esetet...


[link]


[link]


Sok sikert!!!!!!!!!!

2010. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Össze kéne fogni vhogy az állatvédöknek, és csinálni Állatrendőrséget, nagyon rá férne erre az országra!!!!
2010. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, amiket belinkeltem, az három különböző szervezet, sztem hatásosabb lenne, ha pl. ez a három szervezet összefogna!!
2010. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem hogy miért ölik a macskákat?

nagyon érzékeny vagyok erre a témára nekem is van egy tündéri cicám

ha valaki bántani merné nem köszönné meg amit kapna tőlem

2010. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző: biztos mert átszarnak a szomszéd portájára és összejárkálják a drágalátos autóikat... általában ez szokott a bajuk lenni.
2010. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Magyarországon vannak Állatzsaruk!!! Megtalálod őket a www.csillagszem.hu oldalon, de leírom a telefonszámukat, hívd fel őket.

+36 20 26 200 26, vagy +36 20 999 50 50

2010. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!