Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok fogat mosni a...

Köles kérdése:

Szoktatok fogat mosni a macskának?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem is engedné.
2010. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.Az enyém tőből harapná le a kezem.De nem is kell, elintézi ő magának.
2010. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megpróbálnám, legalább egy ujjam harapná le...a fürdetés is úgy zajlik, h mindketten fürdünk...ő vízben, én vérben...szokott kapni fogtisztítós whiskast.
2010. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze és minden sz@rás után popsi törlővel ovatosan megtörlöm a fenekét, majd bekenem baba kenőccsel. pff :D bmeg a macska egy állat aranyapa! és az állatok nem mosnak fogat!
2010. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem is tudnám. A fürdés, féreghajtó beadása, egyéb finomságok nekem bőven elveszik a kedvem a fogmosástól. :D
2010. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az enyémek sem engednék :D Olyan kis akaratosak a drágák^^ :D
2010. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon poén volt! :-) Köszi a válaszokat! Egyébként szakkönyvben olvastam, hogy kell...
2010. okt. 22. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
nem.fogtisztító viszakszt szokott enni
2010. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakirodalomban bizony benne van, hogy FONTOS a macskának (kutyának is!) fogat mosni. Vannak kifejezetten macska-fogkrémek (asszem kaja-ízű). Képen láttam, hogyan mossák a cica fogát, de kíváncsi vagyok, nincs-e kicsit lenyugtatva? Az enyémeknek még a féreghajtót is doki adja be! Megkínlódtunk a szemcseppekkel, a fültisztítással, stb,. rendesen :-D
2010. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!