Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy valahol befogadj...

Létezik, hogy valahol befogadják szerencsétlent?

Figyelt kérdés
Kiscica. Találtuk tegnap, itt nem maradhat, bántják, egyik menhely sem akarja befogadni...Mit tegyünk?
2010. okt. 22. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hirdesd az interneten (pl.: www-macska.hu, www.macskamentok.hu), kérdezd körbe az ismerőseidet, hogy nem szeretné-e valaki befogadni.
2010. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ismerősök megvoltak, de senki nem tudja. Sürgős a dolog, nem lesz ideje szegénynek h hirdetgessem....gyors megoldás lenne a jó, mert meg fogják mérgezni. Állítólag több cica is elpusztult itt emiatt.
2010. okt. 22. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Húha látom nagyon kétségbe vagy esve, ez már a harmadik kérdésed, szegény.

Ha jól emlékszem írtad, hogy van babád is cicád is,de

esetleg nem adnál egy esélyt neki, így éjszakára, hogy bezárod egy szobába?

Holnap pedig akár elviheted egy menhelyre is, és szerintem te is nyugodtabban fogsz aludni.

2010. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, persze h beraknám őt egy szobába, de nem tudom hová. Ha tehetném akkor állatmenhelyet nyitnék, mert megszakad a szívem a kidobott állatokért! A kisbabákra nézve és a másik 2 cicára nézve is veszélyes behozni kintről egy cicát. Azért reménykedem abban, h talán innen valaki magához veszi...
2010. okt. 22. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a cica? És merre laksz?

Én talán be tudnám fogadni^^ Ahol 3 cica elfér, ott már egy 4.-nek is lesz hely:)

2010. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Sztem nincs 1 éves. Budapesten lakom. De jó lenne ha befogadnád... :-))
2010. okt. 23. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Kalocsán lakok:( Sajnos Bp-re nem tudok felmenni érte, pedig szívesen befogadnám:S
2010. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jajj, de kár...:-((
2010. okt. 23. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapesten vagy egy csomó macskamenhely. Keresgélj a neten! Macskamentők, zöldzebra, stb.
2010. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!