Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámon körülbelül egy hete...

Cicámon körülbelül egy hete vettem észre hogy kihányja az ételt. Szerintetek ezek után is meghalhat? Többi lent

Figyelt kérdés
Akkor azt hittem hogy csak túl sokat evett, de napról-napra egyre rosszabbul lett, bágyadt, már semmit nem akar enni csak vizet iszik, azt is csak egy picit. Csapzott a szőre nagyon lefogyott, elvittem állatdokihoz azt mondta mérget evett de csak kis mértékben, kapott szurit ennek egy napja kb. de még mindig semmi javulás. Szerintetek meghalhat?
2010. okt. 23. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom a cicát, remélem jobban lesz. Nem vagyok orvos, de ha eddig kibírta és kapott is kezelést akkor talán túlélheti.. Függ attól is, hogy mennyit evett és mennyi szívódott fel meg persze a cicó korától is..

Jobbulást!!!!!

2010. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Infúziót is kéne kapnia. Akár újra vidd el az orvoshoz.
2010. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!azt mondta a doki hogy az jó ha vizet iszik mert akkor legalább kiszáradni nem fog, de hát nem evett semmit, ma már bekapott egy kis kocka konzervet de annyi, meg ivott egy kis tejet!azt mondták ez is valami!
2010. okt. 23. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy figyelj nagyon rá és tényleg ne hagyd kiszáradni. Az, hogy nem eszik lehet azért van, mert a szervezete még nem tudta kiüríteni a mérget. Ha nem változik az állapota vagy rosszabbul lenne akkor megint vidd el a dokihoz akár este is.

Gondolok rátok, legyen jobban a drága!

első voltam.

2010. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!a doki azt mondta hogy hétfőn kell visszavinni...sajnos egy kis községben lakunk és nincs mindig állatdoki, csak hétköznapokon 13-tól 14 óráig!
2010. okt. 23. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz rá addig is. Bízzunk benne, hogy minden rendben lesz.

Kitartás!!!

2010. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Készíts neki szőlőcukros oldatot ( bolti natúr szőlőcukrot oldj fel vízben, 1 dl-ben 4-5 szemet) és injekciós tűvel nyomd a szájába (a tű nélküli részével persze, nem tudom mi annak a neve). Ilyesmit adnak infúzióban is, nekünk állatorvos tanácsolta. Oldalt nincs foga, oda be tudod dugni, akkor könnyebb lesz.
2010. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ulosónak: fecskendő
2010. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!ez jó ötlet ezt kipróbálom...már ma eszegetett de csak nagyon minimálisat:S de legalább már az is valami!!
2010. okt. 24. 11:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Sikerült a dokinál intézkedni? Cica hogy van?
2010. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!