Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon meg fogja viselni a...

Nagyon meg fogja viselni a cicat a koltozes?

Figyelt kérdés
4-dik emeletrol egy kertes hazba fog kerulni.Szobamacska, tehat ezutan is bent lakna, de kimehet majd a kertbe is.Szerintetek megszokja majd?Esetleg jol is fogja magat erezni?Mire vigyazzak?Ha van valaki, aki koltozott mar macskaval, es tudna tanacsot adni, irjon.
2010. okt. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A helyváltoztatást egy idő után megszokja. Valószínű, hogy pár napot egy szekrény alatt fög tölteni, mire előmerészkedik. Inkább a rumli, pakolás, zaj, fúrás-faragás az ami zavarni fogja az átmeneti időszakban. Ilyenkor ha megoldható, legjobb átvinni valakihez, akit ismer. Én is most készülök költözni egy ráadásul gyenge idegrendszerű macsekkal, úgyhogy vettem neki Feliway párologtatót, ami megnyugtatja. Nézz utána, én állatorvosnál vettem, remélem használni fog.

Ja és fontos hogy a megszokott dolgait vidd az új helyre.

2010. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szobamacskát nem szabad kiengedni a kertbe! Ha kiviszed, tegyél rá kisállathámot, mert elszökhet! Lassacskán ki lehet szoktatni, de csak úgy, hogy közben rajta van a hám! Aztán később, ha már megszokta a kinti létet, leveheted róla, de eleinte vigyázz rá! Nem beszélve az utakon száguldozó autókról!
2010. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon csendes helyen van a kert, szoval az autok ki vannak zarva.Persze en is ugy gondoltam, hogy eleinte csak rovid idore, es felugyelettel.
2010. okt. 24. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly költöztem kertesből panelba egy 14 és fél éves maccsal.

A lakással semmi baja nem volt, hiszen a bútorok, én ismerősek volta neki. Annál nehezebben szokta meg, hogy nem mehetett madarászni és szomszédolni. De mára ez is rendeződött.

Remélem, ivartalanított a cicád, mert akkor nem fog elkóborolni messzire, ha megismeri a kertet.

2010. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs meg ivartalanitva, mert hat honapos, szoval az meg csak ezutan jon majd.Viszont a butorok ujak lesznek, mert csak en koltozom, a macska, meg egy borond:-)
2010. okt. 25. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!