Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám egy ideje kedvtelen,...

Cicám egy ideje kedvtelen, tegnap óta nem eszik, nem igen mozog. Doki ma nézte, nem talált nála semmit. Azóta észrevettem nála párszor mintha lebénult volna és düllöngélt, folyt a nyála, sírva nyávogott is. Lehet hogy epilepszia vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 21:44
 1/5 anonim válasza:
16%

hello


Szerintem álljatok le a cuccal én is sokáig adagoltam a kutyámat de meghalt nem hinném hogy van össze függés a két dolog közt de azért nem jó ha egész nap be van lőve!!


Ui.:a maradék anyagot küldjétek el!

2010. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném másik állatorvoshoz.
2010. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Doki ma nézte, nem talált nála semmit."


NÉZTE? Jó kis orvos lehet, röntgenszemei vannak ,látja a vér összetételét vagy mi? Ilyen esetben vérvizsgálatot szoktak csinálni mindenhol, de legalábbis valamilyen kezelést elkezdenek. Vagy nagyon szar az orvosotok, vagy nem is látta orvos, csak ideírtad hogy kikerülhesd a szokásos köröket. Ha az előbbiről van szó, sürgősen keress másik állatorvost, mert ez kritikán aluli... Egyébként nekem speciel mérgezésnek tűnik...Ha nem kezelik sürgősen meg is halhat. A helyedben a sürgősségire rohannék vele.

2010. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen egy másik orvosnak is megkéne mutatni..,több szem többet lát!!
2010. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi van veletek?Ha valamit kérdezek a kérdésre szeretnék választ kapni,nem áskálódásokat hallgatni.Ha azt írtam doki megnézte,akkor azt jelenti,hogy lázat mért,megtapogatta a hasát,székletmintát vizsgált,szemét,száját nézte,szívverést hallgatott.Mindent amit egy kisvárosi kis állatorvos meg tud csinálni,és akkor még csak nem evett,meg nem igen mozgott.Antibiotikumos kezelést kapott.A további tünetek este jelentkeztek.Most meg megyek vissza a dokihoz az új tünetekkel.Mielött kérdeznétek miért csak most,azért mert most rendel.És higgyétek el mindent megteszek az állataim egészségért,mert nekem jelentenek a legtöbbet.
2010. okt. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!