Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha bezárom a cicákat estére?

Baj ha bezárom a cicákat estére?

Figyelt kérdés

Az lenne, hogy éjszakára bezárnám őket a melléképületbe, ahonnan nem tudnának kijönni reggelig. Azért akarom ezt mert amúgy nagyon gyagyásak és nem vonulnak el sehova a hideg elől, ott pedig nagyon jó helyük lenne. Tágas hely, tettem be nekik takarókat, szupi helyük lenne, de maguktól nem mennek. Az egyetlen baj, hogy sötét van odabent.

Szóval ha bezárnám őket?


2010. okt. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!!Semmi bajuk nem lesz ott a sötétben!!Nagmamámnál vidéken a nagy családi ház pincéjébe szokta bezárni őket igy télen éjszakára,jól fütőtt,és tudnak futkározni,aludni!Reggel,meg kiengedi őket..,mikor nyilik az ajtó már ott pislognak=)
2010. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz az úgy. Az meg, hogy sötét van... Csak van ott valami ablak, nem? Szerintem éjszaka mindenhol elég sötét van, de csak ha egy kicsi fény is szűrődik be, a macskák már nagyon jól látnak.
2010. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor megnyugodtam :)

Tényleg mindent összepakoltam nekik oda, hogy jó kis helyük legyen, mert most már jönnek a nagy hidegek.

2010. okt. 26. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt mondanám,ha full sötét van odabennt,akkor ők sem fognak semmit látni,igy valószinű nem fogják jól érezni magukat!Elég egy pici szűrt fény amúgy hogy lássanak..

Nagymamám pincéjében volt,mert voltak ilyen kis ablakok,ahol azért jött be fény,no meg lámpa is volt...

2010. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minimális fény szűrődik be, ablak nincs, mert az be van deszkázva, de mellette van rés jobbról is balról is.
2010. okt. 26. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elég lesz sztem nekik!:)
2010. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp jó, ha becsukod őket. Éjszaka mindenféle baj érheti őket pl.vadászás közben, elüti valami, megfogja egy kutya stb. Meg hát a hideg is, bár a macska megtalálja a magának való helyet. Szóval, inkább bezárás, mint baj-én emellett vagyok.
2010. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!