Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kiscicát, befogad...

Találtam egy kiscicát, befogadtam de eléggé bizalmatlan. Elbújik, és nyávog mintha hívná a testvéreit. Hogyan nyerjem el a bizalmát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ne kiabálj meg ne tegyél hirtelen mozdulatokat akkor kevésbé fog félni...aztán ha bent tartod a lakásba szerintem 1 hét múlva már simogatni is tudod :)
2010. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
csinálj neki alvóhelyet ,bélelj ki egy dobozt rongyokkal,tegyél elé neki egy kis szalámit vagy tejet,beszélj hozzá kedvesen.
2010. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok nézd meg az orrát ha meleg akkor beteg és azért nyávog...
2010. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Jajj szegényke!

Fél nagyon biztos azt sem tudja hol van?Mennyire kicsi próbáld langyos tejjel kínálni.Ha nem tud inni próbáld megkóstoltatni vele az ujjaddal,vagy valami fecskendőfélével. Ha már tud enni,akkor nyert ügyed van,egy-két nap alatt biztosan megszelídül.

2010. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szegényke új helyen van és fél.. De ha kedvesen bánsz vele, meg fog változni. Adj neki kis időt.. :)

Ha az orra száraz, akkor is lehet valami betegsége..

2010. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát igen ettől félek én is hogy valami baja van mert mikor levittem a szemetet ott találtam rá egyedül egy zacskóban. De így hogy elbújik, meg sem tudom nézni rendesen. A szekrény alá meg nem kotorászok utána mert csak még jobban megijed. Ételt és tejet raktam ki neki a szekrény elé arra az esetre ha előbújna.

Köszi a válaszokat!

2010. okt. 26. 22:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

halkan beszélj hozzá és hívogasd kajával, pár nap és helyrejön a lelkivilága szegénykének :) és akkor majd nem ártana egy orvosi vizsgálat sem :)

Amúgy nagyon büszke lehetsz magadra, kevés az ilyen ember, aki csak így befogad egy állatot az utcáról, ritka rendes ember vagy :) :)

2010. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért a legtöbb ember szerintem hasonlóképpen cselekedett volna, talán ennyire még nem 'korcsult' el a világ. De nem irigylem annak az embernek az álmát aki ilyenre képes...
2010. okt. 26. 22:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk amikor idekerült bebújt az ágy alá és nem jött elő pár napig. Almot is rakjál vhova a közelébe! Idővel elő fog jönni ne aggódj, aztán irány a doki. Egyelőre csak nagyon meg van ijedve, ne zajonj, beszélj halkan ha abban a helyiségben vagy mint ő, ne hallgass hangosan zenét/tvt, stb, legyen nyugalom.
2010. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden kismacska ezt csinálja az új helyen. Egy-két napi bujkálás, meg nyávogás után majd előjön, és barátkozni kezd. De készülj fel, mert minden macska egy gonosz kis angyalka, szóval nagy harcok lesznek!
2010. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!