Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja, ez normális?

Miért csinálja, ez normális?

Figyelt kérdés
Ha a telefonommal babrálok,a macskám el kezd figyelni,aztán ha a telefon már hangot is ad ki(pl zene),akkor oda ugrik hozzám és dorombol,dörgölőzik de már lassan a pólómba is bebújik.Ez mitől van?Gondoltam rá,hogy a zene teszi(részben az is),viszont ha énekelek vagy gépen hallgatok zenét akkor nem csinálja,csak a mobilra "gerjed":D
2010. okt. 26. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretné, hogy vele foglalkozz.
2010. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Foglalkozok vele,minden nap(játék,simogatás stb).
2010. okt. 26. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
passzolok, némelyik cicának is vannak furcsa "heppjei" mint némely embereknek, ennyi:) Az én egyik cicám pl imádja párom papucsát a fejére húzni és úgy "kúszni" a földön:) A másik a vizestáljában mos lábat rendszeresen...
2010. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oks akkor,csak már furának találtam:DDe akkor csak hepp lehet,mert amúgy egészséges:P
2010. okt. 27. 16:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Plusz köszönöm a válaszokat^^
2010. okt. 27. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas figurák ezek a macskák!!Nekünk volt olyan,hogy egy doboz alá bebújt(persze utólag tudtuk meg...) és azt láttuk az egyik pillanatban,hogy a doboz csúszik magától a földön:D Hirtelen első meghökkenésre nem tudtuk mire vélni,bár sejtettük h a macska,aztán felemeltük a dobozt és nini ott volt Finci a macskánk:D Sztem a Tied is ilyen dilinyós azért "gerjed" úgymond a mobilra:D No para=))
2010. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a rezgést hiszi dorombolásnak.
2010. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!