Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy engeszteljem kis a kis...

Hogy engeszteljem kis a kis röfögős cicámat?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt sötétben mentem ki,és véletlenül belerugtam :( szánom bánom bűnömet,friss cicás vagyok,és még meg kell szokni,hogy láb alatt van :)

Azóta Kirara fél tőlem. Ha adok kaját,nasit,ha eszek odajön,de az eddig megszokott "odabújok anyához" már nincs meg :( Elbújik napközben :( Nem hagyja hogy simogassam.

Mivel engesztelhetem ki?


2010. okt. 27. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

vedd magadhoz és simogasd,nyugtasd

játsszál vele

2010. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fu hát mi is rugtunk beléjük véletlenül, nem 1x, volt hogy nekiszaladtak fejjel a lábunknak.:) Mégse volt ilyen nálunk, hogy nem jöttek volna oda :S

Legyél vele kedves, egy idő után biztos rájön hogy nem kell félnie tőled. És figyelj a lábad elé legközelebb:)

2010. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor kap nasit,simogasd,beszélj hozzá kedvesen,mert a hanglejtésből is tud következtetni..,és igy talán kiengesztelődik ha látja békés szándékkal és szeretettel fordulsz felé!Máskor meg vigyél egy zseblámpát mikor sötétben botorkálsz kifele,nehogy megint focilabdává váljon a macsek!:D
2010. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg össze nem csiszolódtunk, én többször is majdnem kinyírtam véletlenül a macskát. Volt ebben fotelben alvó kismacskára 120 kilóval ráülés a félhomályban, bal lábbal felkelés ágy mellett, padlón alvó macska derekán, továbbá többszöri farokralépés, kisebb rúgások a félhomályos folyosón, és véletlen lerúgások az ágyról. És ez még felszorzandó hárommal, mert a család többi tagjának is sok ilyesmi van a rovásán.

A vége az lett, hogy a macska teljesen feladott ágyat, fotelt, széket, és csak fedett, vagy magaslati helyen tanyázik hosszabb ideig. Plusz igencsak félős lett, de már javul.

2010. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos megesik az ilyen. Sokszor ő szalad a lábamnak, vagy este át akarok fordulni az oldalamra és pont mellettem van. De szerencsére azt mindig időben észreveszem. Pedig már 10 éve van cicám. De nem haragszik meg, felveszem, simizem és dorombol. Óvatosan kell mozogni és megsimizni, ha ilyen történik. Szerintem akkor tudni fogja, hogy nem direkt volt és sajnálod. Próbálj meg vele játszani, szerintem akkor megbékél. :)
2010. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!