Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Remeg a cicám. Mitől lehet ez?

Remeg a cicám. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Itt feszik az ölemben, és érzem, hogy remeg. Nem dorombol, hanem mintha fázna. Folyton összerándul. Nagyon aggódom. Mitől lehet ez?
2010. okt. 28. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
esetleg ha elvinnéd orvoshoz, és nem itt kérdezősködnél, talán már tudnád is.
2010. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem tudja elvinni. Nem kell genyóskodni!
2010. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

tudod nem kell mindjárt bunkóskodni. Most csinál ilyet először. Ha folyamatosan ezt csinálná, nyilván elvinném az állatorvoshoz, de mivel most fordult elő ilyesmi, gondolom megkérdezem. Annyira unom az ilyen sekélyes emberkéket akik mindjárt belekötnek a másikba, és ráadásul ilyen fennhéjázó hangnemben teszik.


Egyébként a leírásból kifelejtettem, hogy ha nem érek hozzá, akkor nem lehet észre venni, hogy remeg, csak ha ráteszem a kezem. Egyébként az előbb játszottunk, és amikor nem feküdt, elmúlt a remegés...

2010. okt. 28. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tényleg fázik?
2010. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. 23 fok van idebenn, nem hiszem.
2010. okt. 28. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért mérd meg a lázát, ha tudod. 38. -39. 3 között van a normális hőmérséklet
2010. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nincs digitális hőmérőnk, csak hagyományos higanyos, azzal meg félnék:/. Viszont inkább leszaladok a patikába . Úgy sincs messze, feltéve ha ott találok.
2010. okt. 28. 13:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Ébren van a cica vagy alszik? Alvó macskák gyakran álmodnak, és attól is összerándulgatnak. A lázas cica nem remeg, hanem a nyelvét kidugva liheg. Tudom, mert az enyém már volt lázas.
2010. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem nem aludt, csak pihengetett. Az előbb játszottunk, és most megint itt fekszik az ölemben, de most nem érzem, hoyg remegne. De azért még m mindig érdekel, hogy mitől lehetett. A neten azt írják, hogy a taurin hiányától is lehet, de hát cicúr Royal Canint kap, az meg tudtommal fede3zi a szükségleteit..:/
2010. okt. 28. 13:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is aggódós vagyok :) Remélem semmi komoly baja a cicádnak :)
2010. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!