Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinálni cicakaki...

Mit lehet csinálni cicakaki szag ellen?

Figyelt kérdés
Még csak 2 napja van nálunk a 3 hónapos kiscica, de szépen alomra jár. A fürdőszoba sarkában van a tálca, és ha belecsinál már ki is szedtem belőle azonnal, bezacskóztam, kivittem, de így is borzalmas büdös lett a helyiség. Mivel több milliónak tartanak benn macskát, gondolom erre van megoldás. Mi ez? valami illatosító, amit nem nyom el? Félek ha pont nem vagyunk itthon olyankor és még órákig ott lenne benne a kaki vajon mi lenne mikor hazaérünk..
2010. okt. 28. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyen az állattartás :)
2010. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


talán ez segíthet. bár elég drága.

2010. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szilikonos macskaalom.

Nekem két macskám van, egy almot használnak. Elég két hetente cserélnem, és semmi szaga.

Amig nem próbáltam ki nem hittem el hogy ilyen van. Nagyon jó.

2010. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de utánad milyen szag van a budiban, ha sz@rtál? :) Hát nem rózsaillat... Nyiss ablakot, vagy légfrissítő és annyi. Én egyébként nagyon jó minőségű, bár drága almot használok (premiere excellent), ami eleve illatosított, emellett fedett a macskaalom. Néha van csak nagyon minimális szag.
2010. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi Multifit Bio Fresh-t használunk, nem szilikonos, nem illatosított, egyszerű és nagyon jól csomósodó, eddig ez vált be a legjobban. Az illatosítottal úgy vagyok, hogyha én elég erősen érzem amikor felnyitom az almostálat, akkor csóró macska még meg is őrülhet tőle, egyes érzékenyebb cicák lehet nem fogják használni emiatt az almot. Egyébként nem is igazán ajánlják az illatosítást.

Ha majd nagyobb korában ivartalanítod, sokkal elviselhetőbb lesz a kakiszag.

Fanni

2010. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi régen úgy oldottuk meg, hogy amikor itthon vagyunk, és nem feltétlen az almot kell használnia, akkor kiengedjük a cicát.

Egyrészt megismeri a kinti világot, friss levegőt szív magába, jól érzi magát, s végül behozza a földet és a port a házba. :) Na de azt könnyebb takarítani mint ilyen hidegben szellőztetni.

2010. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lost.Star. ***** válasza:
Mi coshidát használunk ami szagszivó.ez igaz is de idegesítő amikor egyszer használja az almot és már nyávog hogy nem tudja többször használni :(
2010. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vegyél alomszagtalanítót.És sűrűben szellőztess.
2010. nov. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!