Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kisfiu, vagy kislány cicus...

Kisfiu, vagy kislány cicus szelídebb? panelba melyik jobb,?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Ivartalanítás nélkül esetleg a kislány lehet szelídebb, amúgy nem igazán van különbség. Panelba a kisfiút biztos, hogy muszáj lesz ivartalanítani, mert jelölget, a kislányt nem feltétlenül muszáj (attól függ, mennyit, hogyan tüzel). Viszont a legtovább a lakásban tartott, ivartalanított lány macskák élnek.

Mindent egybevetve panelba mindenképp lány cicát javasolnék.


Üdv, áo-hallgató

2010. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kislányt is muszáj, mert feltartott seggel üvölt, ha tüzel, a kandúr legalább csak büdös, de a kislányt a szomszédok akarják majd kidobni. Amúgy ivartalanítva tök mindegy. Nekünk van 5 fiú 4 lány ivartalanított macskánk és tök szelíd mind. Az is, amelyiket felnőttként szedtük össze, az is amelyiket kicsiként, nemtől meg totál függetlenül.
2010. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 kandúr és 1 nőstény macskám van, mindegyik ivartalanítva. A kandúrt eredetileg nem akartam ivartalaníttatni, de muszáj volt mert tényleg mindent jelölgetett, nagyon büdös volt. A nőstény pedig kibírhatatlanná vált az első tüzeléskor- habár őt amúgy is ivartalaníttatni akartam.

Én panelba a lányt választanám és ivartalaníttatnám mindenképpen, mert nem fogjátok kibírni a szüntelen ordítását.

2010. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

A kisfiúból nagyfiú lesz,és a kislány is felnő.Szóval melyik szelidebb,a nőstény,vagy a kandúr.

Inkább melyik közvetlenebb,bújósabb:A lány.

A nagyfiú nagyobb is,és többet eszik.

2010. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem 13 macskám van, és tapasztalataimból, a fiúk szelidebbek..:D
2010. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányok azok mindig vadócabbak!:D
2010. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp fiú cicát válassz, kedvesebb és hízelgőbb, mint a lány. Főleg, ha ivartalanítod.
2010. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekunk kandur volt ki volt herélve es nyugott oriási gyonyoru macska lett belle.de szerinem mindengy ha ivartalanítod mindketto nem nyugott lesz
2010. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiú és egy lány van panelban. Mindkettő ivartalanított. A fiú sokkal de sokkal nyugodtabb és bújósabb.
2010. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy kandúr, vagy nőstény. Minden macska egy külön egyéniség, eltérő genetikai adottságokra épített eltérő szocializációval.

Ha kismacska, nézd meg a szüleit (mindkettőt), és neveld magadnak. Ha felnőtt, ismerd meg.

2010. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!