Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez minden (fiú) cicára igaz?...

Ez minden (fiú) cicára igaz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy kb. 2-3 hetes fiú cicám.Ki kell majd heréltetni..azt hallottam hogy a herélés után a cicák TÚL nyugodtak lesznek.: esznek,fekszenek,mászkálnak és ennyi..semmi játékosság..?!

az én cicám nagyon játékos és olyan jó így..

Minden cicára igaz hogy ilyen lesz?


2010. okt. 31. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy másfél éves kandúr macsekom,és kiivartalaníttattam...nekem is azt mondták,hogy meg fog változni,és nyugiban lesz!De az enyém nem változott meg,sőőt:)Még állatabb lett!De nagyon édes,imádom:D
2010. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Az én "kandúrom" már 4 éves és remekül lehet vele játszani.
2010. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz!

Az ivartalanításra azért van szükség h ne jelöljön a kandúr és ne szökjön meg. Ugyanúgy megmarad minden mint régebben. Arra kell csak figyelni h nehogy meghízzon, mert ilyenkor kevesebb energiára és fehérjére lesz szükségük és nem szabad őket tömni. Kicsit vissza kell venni az adagjukból.

Nekem 10 éves a cicám és 8 hónaposan lett ivartalanítva. Nincsen semmi baja, makk egészséges és ugyanúgy nyúzza a kutyát mint kiscicaként.

2010. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Kb 1 hónapja lett ivartalanítva,de ugyan olyan,ha még nem rosszabb,mint volt :-)

2010. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) csak azért irtam ki mert nővéremnek is van cicája, és kivan heréltetve és olyan nyugis..nem is nagyon játszik..:S de akkor megnyugodtam.:)
2010. okt. 31. 12:57
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem fog megváltozni :) Csak vigyázz nehogy elhízzon :)
2010. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
47%
én azt hallottam a barátnőmtől h elakarták vinni a kutyájukat kivágatni és mondta az orvos hogy nem gondolja h ez jó ötlet, mert egy fiú macskát kivágott és a macska sokat harapdált meg karmolt és ez már nem játék volt, ezért el kellett altatni. :(
2010. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az enyémek 4,5évesek és vékonyak is.vagyis normálisak.nem hiztak el.
2010. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
sokat karmolt és harapdált?? az enyém is ezt csinálja...:S
2010. okt. 31. 13:30
 10/14 anonim válasza:
100%
és ki van ivartalanítva?
2010. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!