Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám megmenteni ezt a...

Hogy tudnám megmenteni ezt a cicát?

Figyelt kérdés

Kb. 10 hetes, tegnap találtam itt hátul egy nádas mellett kuporgott.Tiszta csont és bőr, folyik a szeméből, orrából a váladék és nem tud nyelni.Szerintem valami vírusos valami lehet.Adtam neki fecskendőből tejet, de nem sokat tud inni.Szilárd kaját is szeretne enni, de nem tudja lenyelni.

Tudnátok valami olyan szervezetet írni Komárom-Esztergom Megyében, lehetőleg Esztergom közelében, ahova el tudnám vinni és állatorvosi ellátást kapna lehetőleg ingyen.Mert nekem nincs most egyáltalán pénzem, -100ezer van a bankszámlámon.Szerintetek van ilyen lehetőség?


2010. okt. 31. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt ismered?

Sztem ha lelkiismeretes a doki,akk pénz nélkül is kezeli ezt a kis szerencsétlen cicust!:( Nyugodtan vidd el hozzá,nem hiszem hogy elküldene!

2010. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen tejet? Tehéntejet a szervezete nem bontja le!!! Amúgy meg orvos nélkül nem hiszem, hogy megmarad.
2010. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket!

Tudom, hogy a cicáknak nem lehet tehéntejet adni, de akkor mit adjak neki?Tápszert így hétvégén nem tudok venni sehol.Állatpatika sincs nyitva.A tejbe belemorzsoltam egy cica vitamint.

Hát valószínű el fog pusztulni, de nem akartam ott hagyni szerencsétlent.

2010. okt. 31. 17:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb. mennyibe kerülne a kezelése?Gondolom kéne neki immunerősítő injekció, gyógyszerek, lehet infúzió is.Mert megpróbálnám holnap elvinni, csak ugye ünnepnap lesz és az ügyeleti időben még drágább lenne az ellátása.
2010. okt. 31. 17:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és most néztem, hogy véres a széklete.Nem híg, de véres.:(
2010. okt. 31. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?
2010. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A széklete is véres szegénynek??Az nem jó jel!!Irjál mi van vele!!
2010. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már jobban van.:)Adtam neki egy kis antibiotikumot.Anyósomtól megkérdeztem, aki állatorvos, csak sajna 200 km-re lakik, meg amúgy se praktizál, szóval ő mondta, hogy adhatok neki egy nagyon picit az otthon lévőből.Nem is lett semmi baja, inkább jobban lett.Lemostam a szemét forralt, majd lehűtött vízzel és már a szeme se olyan csúnya.Pici májkrémet is eszik, meg már magától megy inni vizet.A szomszédban nemrég születtek kiscicák,átvittem és szerencsére megszoptatta az anya cica.Most próbálom naponta többször átvinni, hátha így hamarabb megerősödik.De hamarosan lesz pénzem mindenképpen elviszem orvoshoz, mert bármikor visszaeshet és elpusztulhat.Köszi a segítséget.
2010. nov. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!