Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért ilyen a cicám? :O

Mért ilyen a cicám? :O

Figyelt kérdés
Van egy kandur macskám egy éves ,és másnak nem engedi,hogy meg simogassa .Csak én nyulhatok hozzá ha más akarja akkor nyávog és egyből csikarjacsak akkor nem ha én isott vagyok .Mért csinálja ezt? Szobába szokott lenni de néha kiengedjuk a kertbe:S
2010. nov. 1. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged fogad el vezérürünek,a többiek ellenségek!!
2010. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem már megszokott téged, téged szeret a legjobban, és azt szeretné, ha csak te simogatnád. vagy nemtudom. az enyém nem ilyen.
2010. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az öcsém macskája is ilyen.Kiskora óta járunk hozzájuk de ha meglát minket rögtön fúj ránk és a közelébe se lehet menni.Pedig imádom a macskákat,de nem hajlandó elfogadni,csak az öcsémet,akit ha meglát rögtön mászik az ölébe,dörgölődzik hozzá.
2010. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De nem úgy van a nagy könyvben hogy a macska nem az emberhez kötődik hanem a helyhez?
2010. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van-de örülj neki hogy ilyen.Bár az én hófehér perzsám lett volna ilyen tartózkodó akkor nem lopták volna el!!
2010. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 3 és fél éves cicám is ilyen. Csak engem fogad el, senkivel nem barátkozik, a páromra fúj, pedig tőle kaptam a cicát.
2010. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!