Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a cicámat...

Hogy szoktassam le a cicámat hogy rágja a kezemet?

Figyelt kérdés

Mindent meg rág, papucs meg stb. engedem is neki, kivéve a vezetéket.A kezemet is szokta, de én nem szeretem meg tele vok már karmolással( a kezem). ha rághatja a papucsot meg a plüssnyuszit stb. akkor az mért nem elég neki?


hogy szoktassam le?? ha csak elveszem a kezem, az nem segít..mert megtalálja.:)


2010. nov. 2. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha rágja ,rágd te is neki!
2010. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint ha csak magamat hallanám. Az én macsekom is tök ugyanez.:) Az én kezem is tiszta karmolás. Én azt szoktam csinálni, hogy ha ráugrik a kezemre és már karmol és harap, akkor a gramancánál fogom meg és rakom le. Az nem használ, ha ráfújok, vagy siccelek. Na meg ez nem fáj neki.
2010. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kutyákat úgy szoktatják le arról, hogy mindenféle dolgot összeegyenek a földről, hogy ételt hagynak a földön aminek a közepén egy adag bors van. Amint a kutya beleharap bizony kiköpi, de legalább megtanulja hogy csak a tányérból kapott étel nem csíp!


Esetleg tedd Te is a kezeddel. Nem muszáj borsot használni, elég ha mondjuk citromlével kicsit átdörzsölöd a kezedet, talán felhagy a nyaldosással / rágással. :D

2010. nov. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozott az enyém is, de rásikítottam. Ha harap, rövidet, éleset, hangosat kell sikkantani, és befejezni a játékot.

Hamar rájött, hogy ha harap/karmol, jön a sikoly, és vége a játéknak.

Persze nem kell üvölteni, egy rövid visítás is megfelel.

2010. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!