Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Egy ismerősömnél Pécs...

SOS! Egy ismerősömnél Pécs közelében van 3 fiú kiscica, sürgősen gazdát keresnek, jön a hideg, ha kint maradnak megfagynak. Valakit érdekel?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem tudom őket befogadni, panelban lakok, és vannak cicáim.
2010. nov. 3. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
A pécsi menhelyre nem vesznek be macskákat....a Misina menhelyről van szó.
2010. nov. 3. 16:41
 2/7 A kérdező kommentje:
amúgy albérletben lakok, ezekről a macskákról se tud a főbérlő :S tehát befogadnám őket, nagyon sajnálom őket, de ezt már nem tudom bevállalni :(
2010. nov. 3. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
:( szegények... nagyon sajnálom őket. nekem is van cicám, mi is megmentettük őket, (sajna Miskolcon lakom,) nem tudom, mennyi értelme lenne, ha megkérdeznék itt pár embert, de megpróbálom!!!
2010. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon rendes tőled :)
2010. nov. 3. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg volt barátom szüleinél vannak a cicák, ma beszéltem velük mert még mindig vannak ott cuccaim, és mondják, hogy jaj megint lekölykezett egy kóbor macska. Sajnos nincs annyi eszük, hogy ivartalanítsák a sajátjaikat, a kóborakkal meg vmit kezdjenek....amikor ott laktam, sikerült rávenni őket, hogy ne megöljék a kicsiket, hanem vigyük el a lány macskát ivartalaníttatni, még bele is adtam az árba. Az a macska már szerencsére nem szül. Szóval remélem nem halnak meg szegénykék, mondanám nekik, hogy hirdessék őket, vagy vigyék ki a vásárba, de nincs eszük. Na mind1, csak leírtam a háttér történetet.
2010. nov. 3. 18:16
 6/7 anonim válasza:
Milyen színűek a kis cicák? (nővéremének keresünk macskát, és elég határozott elképzelései vannak.)
2010. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még kiegészítésként: akár már a hétvégén el vinnénk! Ha feketék:S
2010. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!