Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen trükköt tud a cicád =)?

Milyen trükköt tud a cicád =)?

Figyelt kérdés
Mennyi idős korában és hogyan tanítottad meg rá?
2010. nov. 5. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pörög, Pacsit:))

1 éves korában.

A pacsit úgy, hogy a kezembe raktam a jutifalit, ő pedig ki akarta szedni a kezemből a mancsával... És ezt sokszor csináltam, egy idő után már magától ment.

A pörög parancsot úgy mint a kutyáknak.

2010. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha a lábamat kirakom magam elé vagy oldalra, és hívom a macskát, felfut a lábamon egyenesem a karomba!:D 3-4 hónapos volt, és sima, kedves hivogatásall tanítottam rá!:)
2010. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az enyém már sajnos nem él (elütötte valaki), de az első mancsával ette a konzerv kaját. Véletlenül tanulta meg. Mindig nagyon éhes volt és már untam, hogy óránként kér enni, ezért kiraktam neki egy egész doboz konzervet. Először leette a tetejét, majd mikor már nem érte el a falatokat, belenyúlt a lábával és a mancsáról nyalogatta le a kaját. Ezt annyira megszokta, hogy akkor is így evett, amikor kiraktam neki az ételt egy tányérba. Kb fél évesen kezdte, akkor találtuk.
2010. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Az enyém hallgat a nevére.
2010. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Hozzám rohan ha zörgetem a tápot a kartondobozban :)))
2010. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

én most próbálom tanítani a cicum clicker training-gel :)

hát... elég makacs... de nagy evő, szóval remélem menni fog :)

most tanulja, hogy ül :)

a pacsit, forgást én is meg akarom majd tanítani!

2010. nov. 5. 10:55
 7/17 anonim válasza:
Ki tudta nyitni a régebbi csapot az ajtókat mai napig
2010. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Több macsek közül (sajnos már egyik sem él) egyik, ha csettintettem magam mellett, kicsit hívogattam, kellette magát, aztán felugrott a vállamra. De nem tépte le a ruhámat fölfelémenet, ami nagy szó. :)

Másik meg egy darabig hajlandó volt két lábon sétálni. Nyers húsdarabkákat adogattam neki, ahogy ült, és fel szokott ágaskodni, de mindig lenyomtam a mellső lábait, hogy ne karmolásszon. A végén az ujjaimmal ha csippentő mozdulatot tettem, felállt és ha hátráltam, követett.

2010. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Rendel nekem pizzát ha szépen megkérem =)
2010. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Az én macskám ki tudja kapcsolni a gépem de télleg idegbajt kaptam amikor telepitettem a frissitést a géphez ráált a billentyüzeten a power és kikapcsolt.
2010. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!