Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg az újszülött kiscicám?

Beteg az újszülött kiscicám?

Figyelt kérdés

Tegnap született meg a kiscicám, szegényke egyke lett, mert a testvére már holtan jött a világra. (Az anyacica már régóta kapja a fogamzásgátló tablettát, de mégis fias lett, bizonyára azért halt meg a 2. cicus is.) Valami furcsa sárgás színű váladék jön ki a fenekéből, ilyen még nem fordult el egy cicámmal sem. Ma már másodszor vettem észre, hogy hozzáragad a plédhez a kiscica, amiatt a genny miatt... :S

Valaki tud tanácsot adni, mit tegyek szegénykével?


2010. nov. 5. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. Sajnos nem értek hozzá, lehet, hogy hasmenése van, lehet, hogy az újszülött cicáknak a bélmozgások beindulásával ilyen kaki távozik.
2010. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyis bélműködés beindulásával
2010. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Dokihoz elviheted a biztonság kedvéért, de szerintem jól mondja az előttem válaszoló. Minden újszülöttnél távozik a "bélszurok" amikor beindul az emésztés, és ennek sokszor nem normális "kaki" kinézete van. Ha emellett szép kerek ahasa és rendesen szopik nincs gond.
2010. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondold meg az ivartalanítást, hosszabb távon olcsóbb, mint a gyógyszer, és akkor nem születnek beteg cicák. Bár nem a kérdésedre válaszoltam, csak egy tanács :)
2010. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!