Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal?!

Mi történt a macskámmal?!

Figyelt kérdés

3 éves sziámi kandúr. Tegnap este felült az ölembe,láttam hogy éppen hányni készül,így leraktam a földre,hogy oda végezze. (Azért hányt mert van egy neki vett növény,ami valszeg megindította benne a szőrtelenítést) Végül nem jött belőle semmi,de utána teljesen megőrült,nekiugrott a konvektornak,össze-vissza rohangált a házban,és látszott rajta hogy nagyon mérges mert felállt a farkán a szőr és tiszta feketék lettek a szemei. Minden apró zajra felriad,a telefoncsörgésre,ha valami motoszkál arra is,sőt még ha közeledünk felé nagyon fél. Most is itt figyel valamit a forgószéknél,pedig nincs is ott semmi! Azóta nem mer feljönni az ölembe,ha felveszem mindig elszalad,néha karmol is. Nagyon meghülyült,nemtom mi történhetett vele,de szerintem nagyon megijedhetett valamitől. Kérlek titeket segítsetek!


Bocs,ha hosszú lett.


2010. nov. 6. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tartasz szert valahol a szobában? XD

Tisztára olyan mintha beszívott volna szerencsétlen. De pontosan milyen növényről van szó??? Nekem az a gyanús...

2010. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van jópár sziámim,de egyik se tud vad lenni!sajna ez előfordul ennél a fajtánál.nekem egyszer a házicicám benyelt egy bogarat és akkor volt hasonlo jelenség.
2010. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akk valszeg elbaxta a növény a macskát. Am sima fű,amit az udvarról szedtem,betettem virágfődbe és meglocsoltam,még előtte meg is metszettem neki . xD
2010. nov. 6. 17:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Jha,és cserépbe tartom.
2010. nov. 6. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszívott attól :D?! Úristen. Most már jól van?
2010. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pázsitfű,É! XD
2010. nov. 6. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
:) dehogy szivott be.csak megindult a gyomorsava ami kellemetlen izt ad neki.nem nyálzott?már jobban van?adj neki tejet az a legjobb ilyen esetbe.
2010. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nyáladzott a tanácsodat pedig megfogadom.
2010. nov. 6. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább vessél búzát neki vattára. Ha besárgul, mehet a következő adag. De lehet kapni Calopet pasztát is. Vagy vannak már tápok, amik szobacicáknak való. Vagy van szőroldós táp is.
2010. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
friskiesnek is van tápja ami szobacicáknak való.nagyon jó.én azt etetek,nem kapnak macskafüvet.
2010. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!