Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beleragadt a macskám az...

Beleragadt a macskám az egérragasztóba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A mellkasa és az első kis lábai lettek ragacsosak.Próbáltam a sebbenzint de nem nagyon hozta le,aztán próbáltam levágni,de annyira össze van ragadva hogy az se segít.Valami jó ötlet? Vagy mennyi idő még elmúlik vagy nem is dobja le idővel?
2010. nov. 7. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a szomszéd cicája járt így, de mivel ők nem foglalkoztak vele, így én vettem kezelésbe. Először próbálkoztam a sima kutyasamponnal. Semmi.

Aztán szintén sebbenzin. Semmi.

Valamicske lejött ugyan róla, de még mindig hozzámragadt csóri.

Úgyhogy a nagyon gubancos részeket levágtam, a többit meg jobb híján a természetre és rá bíztam.

Talán jó két héttel lehetett látni valami javulást, de hosszabb távon nem tudok nyilatkozni,mert elütötték.

Úgyhogy bocs, ha belekotyogtam, de tippem nincs, hogy mi oldhatná fel azt a trutyit.

2010. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Az orvosi benzin a megoldás, jól tetted, hogy azzal próbálkoztál, szerintem folytasd azzal! Türelem neked is meg a macseknak is!
2010. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
talán kis körömollóval próbálkozhatsz hátha.. (:
2010. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod a ragasztó nevét? Mert annak alapján meg lehet tudni mi oldja.
2010. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nekem is volt ilyen valoszinüleg a te cicád ragasztos helyein is kihulik a szőr.DE nyugi nincs baj , visszanő.Fürdesd meg , és jól törzsöld meg de vigyáz a fülébe ne menjen víz.Ez a legkönnyebb megoldás.
2010. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok mindent hogy jobb legyen a cicusomnak.
2010. nov. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!