Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak?

Mi baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
A cicám bent a házban is meg kint is szokott aludni. Ma mikor játszottam vele, olyan büdös volt. Volt már ilyen szaga régen ,mikor a sebe gennyes volt. Most is néztem, de nem láttam sebet rajta. Viszont volt benne egy kullancs, amit eltávolítottunk. Annak lett volna ilyen szaga? Pedig ivartalanítva van, mégis mindig csupa seb. Mit csinálhatnék vele?
2010. nov. 7. 21:24
 1/5 anonim válasza:
Irány az állatorvos!
2010. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a macskák néha összeverekednek ahoz fügetlenül , hogy ivartalanítod vagy sem!A büdöség oka lehet , hogy kint a szabadban dögöt evet fonyat dolgot vagy ilyesmit és azt meg lehet érezni a macskán.Ha kullancs volt bene lehet , hogy az eltávolítás közben a feje beleszakadt , de hát ez ritka.Vagy akár amikor kiszedtétek a kullancsot , tudod azt vért iszik és amikor kivetétek akkor valoszínüleg a cicába sebet hagyott.Sztem is vidd el az állatorvoshoz.
2010. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sebe olyan helyen van, ahol nem látod pl.: a szájában, fogíny-gyulladás, vagy a fülében, stb. Ezeket mindenképp dokinak kell látni, nem tudni milyen jellegű seb. Az egyik macskám eltűnt kb. fél évre, amikor visszajött, először úgy viselkedett, mint egy idegen macska, aztán amikor hagyta magát megfogni, éreztem, hogy büdös valahol. Az elülső mancsa egyik körömágya úgy be volt gyulladva, hogy már rothadt a hús. Szépen megműtötték neki, azóta kissé deformált a körme, de meggyógyult.
2010. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Elvitted állatorvoshoz a cicát?

2010. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem, megtaláltam a sebét és napokig kenegettem sebkenőccsel (amiben van fertőtlenítő is) és elmúlt, mostanra kezd kinőni ott a szőre :) szóval nem lett baja.

olyan kis hülye, mindig karmolásokkal tér haza, hetente vihetném orvoshoz (én vinném is csak szüleim nem mennek bele)

2010. nov. 29. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!