Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi cicafelvásárlót hol...

Sziámi cicafelvásárlót hol találhatok?

Figyelt kérdés
Békés, Csongrád megyében vagy közvetlen közelükben érdekelne. Köszi
2010. nov. 10. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
FELVÁSÁRLÓT!!!!!LoL.......
2010. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress rendes gazdát a cicáknak és ne a nyomorba küld őket .....
2010. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már, hogy nehezedre esik feladni 2-3 helyen hirdetést a macskuszok érdekében! Akkor meg nem neked kell elvinni őket, hanem a helyedbe jönnek a vevők....
2010. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktatást!

Először is nem küldöm őket a nyomorba. Másrészt képzeljétek nem esik nehezemre hirdetni, hirdetem őket 6 apróhirdetéses oldalon a neten, iwiwen, myvipen kiírtam üzenőfalra, déli apróban adtam fel hirdetést. Most 2,5 hónaposak, hirdetem őket a születésük óta és eddig a 4-ből 1-et sikerült eladni. És mivel már elég nagyok heti 8 doboz macskakaját megesznek, ami nem kevés pénzbe kerül. Viszont alapból azért kezdtem el ezt, hogy némi mellékes jövedelmem legyen. Szeretem őket nagyon, de lassan nem győzöm őket etetni anyagilag. Szal nem lusta vagyok hirdetni hanem nem jelentkeznek rá.

2010. nov. 11. 00:04
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha valaki érdemi válasszal is hozzá tud szólni azt megköszönném.
2010. nov. 11. 00:05
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de az ilyet úgy hívják,SZAPORÍTÓ!!!!!
2010. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szaporító?

Kikérem magamnak! Szaporító akkor lennék, ha lenne egyszerre vagy 30 kismacskám, nyomorúságos körülmények között tartva, koszban piszokban, összezsúfolva. Nem mintha magyarázkodnom kéne, de én a lakásban a nappalimban nevelgetem őket. Itt élnek köztünk, pont úgy mintha a saját cicáink lennének, annyi különbséggel, hogy szeretném őket eladni, hogy egy kis pénzhez jussak. Ez akkora bűn? Nem azért, de neveltél már egyszerre 4 kismacskát? Szerintem nem. Aki nem csinálta még, az nem értheti.

2010. nov. 11. 00:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de neked sem kötelező. Ha nem tudod a kiscicákat neveli, mert nincs pénzed, akkor inkább ivartalanítsd a nagy cicát.

És egyébként meg nem kell mindenért megsértődni, ez milyen hülyeség már!! Ebbe a kategóriába javarészt állatbarátok írnak, és nem akarnak neked és a cicáidnak sem rosszat.

2010. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szaporító az, aki törzskönyv (és sokszor oltás) nélküli állatokat ad el haszonszerzés céljából. Sokszor előfordul, hogy évente vagy akár évente 2szer is elletnek egy nőstényt, meg egyebek de nem csak ezen múlik a dolog.


Lehet valaki jólelkű és nagyon állatszerető, de ha áron alul törzskönyv nélküli, hozzáértés nélküli pároztatásból származó kölyköket ad el, az akkor is szaporító, ha a feje tetejére áll. Nem attól szaporító valaki, hogy rosszul bánik az állataival.


Gondolom nem tenyésztő vagy (mert valószínűleg nem itt kérdeznéd az ilyesmit) de kiscicákat adsz el pénzért, ez a szaporító.

2010. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel itt a kérdést, mert arra számítottam, hogy esetleg segítséget találok. Hát tévedtem, de nem érdekes.

Itt mindenki lelketlen szörnyetegnek tart. De lesz@rom már bocs. Az meg ugye már ne is legyen elvárása az embernek ha kérdést tesz fel, hogy a kérdésre válaszoljanak ugye? Ennyi. Kösz a semmit.

2010. nov. 11. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!