Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cicát ivartalanítás...

Nőstény cicát ivartalanítás után, alva adják haza?

Figyelt kérdés
Mert nekem az állatorvos azt mondta, hogy a fiút felébresztik, de a nőstényt nem !!! Telefonban beszéltünk nem is jutott eszembe hogy hirtelen megkérdezzem a miértjét. És ha itthon valami komplikáció lesz az ébredésnél? Vagy fel sem ébred??????
2010. nov. 12. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, fel fog ébredni. Mi 1 éves lány cicát vittünk a dokihoz, 2 kilósat, ahogy hazahoztuk (kb 3/4 óra volt az út) két-három óra múlva felébredt. Előtte is nyitva volt a szeme egy kicsit, de elég kába volt. Ne aggódj, semmi baj nem lesz.
2010. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk altatva adták vissza a fiú cicánkat is, és a lányt is. Igaz a fiú már ébredezett. A dokinál kell ezekről érdeklődni.
2010. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fiút alva adták vissza, a lányt ébren. :)
2010. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Az jobb, ha még a rendelőben ébred, mert felügyelni tudják, ha valami gond jelentkezne.
2010. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk a lány cica alud mikor hazaadták néhány óra múlva ébredt kicsit kábán de semmi gond nem volt vele. A fiú cica is aludt még de ő hamarabb magához tért, gondolom ő nem kapott akkora dózis altatót, mint a lány akinek az ivartalanítás mellett sérv műtétje is volt. Amíg alszik törölgesd a szemét többször kamillateával hogy nedves maradjon nehogy begyulladjon. Az első cicánknál senki nem mondta ezt az infot és szegénynek csúnyán begyulladt a szeme.
2010. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig még aludt, amikor hazaadták. Az, hogy meddig, orvosfüggő, macskafüggő. Az ébredési folyamat nagyon ijesztő, azt javasolják, ilyenkor ne adj neki semmit, nehogy megfulladjon, meg ne engedd menni. Én engedtem, mert egyrészt nagyon menni akart (vitték az izmai?), másrészt így gyorsabban ürül az altató. Inni is adtam neki, amikor már nagyjából ébren volt, mert azt is kívánta. Ne félj, ösztönösen tudják, mi jó nekik. Persze, tartsd rajta a szemed :-)!
2010. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!