Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjem szét a bundáját?

Hogyan szedjem szét a bundáját?

Figyelt kérdés
Ma reggel a macskámat úgy találtam meg, hogy a bal oldalán hátrébb a lába felé, nagy kiterjedésben, teljesen, undorítóan ragacsos, és ráragadt minden. A ráragadt dolgokat le tudtam szedni, viszont se macskakefével, se macskafésűsel nem sikerült szétszednem a ragacsot, mert rettenetesen összeragadt. Próbáltam a kezemmel közelebbről megnézni, hát nagyon erősen össze van ragadva, próbáltam fésülni, de fáj neki, nyávog és harap. Hogyan szedjem szét? Még mindig ragad neki, és azóta úgy van. Esetleg hogyan mossam meg?
2010. nov. 14. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem körömlakk lemosóval lejön! Az oldja a ragasztót!
2010. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz attól valami baja? Nem erős az neki?
2010. nov. 14. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

De lesz...úgyains a macska mosakszik!!!

Ha benti cica akkor szerintem simán nyírd le a szőrét!Egy hónap allatt teljesen visszanő!

Próbáld me gmegfürdetni előtte macskasamponnal azért :D

2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kinti macska. Most akkor mit csináljak??
2010. nov. 14. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyírd le az összeragadt csomót, mi a kutyánkkal csináltuk így, a baba bundája úgy összecsomósodott, hogy nem lehetett kifésülni. A rendes szőre más fésülhető.
2010. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A körömlakk lemosó kámforos! De még ha nem is lenne az egy kis szappanos vizzel átlehet mosni a szőrét! Nem kell levágni! Főleg nem télre!
2010. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, majd megpróbálom lemosni holnap
2010. nov. 14. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!