Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy egy lánymacska belehal az ivartalnításba?

Figyelt kérdés
Nekem nem soká ki lesz és ezért gyorsan írjatok!
2007. máj. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás maga nem veszélyes műtét, pár perc az egész. A nagyobb gond az altatás, ami igencsak megviseli a cicákat. Jobb, ha a cica fiatal, 1-2 éves, akkor még könnyebben átvészeli. Nekem most ivartalanították két cicámat is, épp szülés után voltak 1 hónappal. Már a második nap délután mindkettő újra szoptatott. Az állatorvos azt mondta el fog apadni a tejük, de több mint két héttel a műtét után mind a két mama vidáman szoptat.
2007. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás szerintem nem annyira veszélyes, nekünk már több cicánkat is megműtötték, és nem volt semmi gond. De az hogy olyan cicákat ivartalanitsanak, akik egy hónapja szültek és még szoptattak, ekkora butaságról még nem hallottam!!! Nem lehetett volna várni vele meg két-három hónapot???? Szeritnem azon mar semmi nem múlt volna.
2007. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem hallottam, de mit mondjak? Eleget szenvedett az első cicám:-( A többit nem is merem ivartalanítani!Négy hétig(!)nyalta a sebét, ki is szedett egy-két öltést, azt hittem a hasába fogok látni:-(!Váladékozott a seb, többször vittük állatorvoshoz, végül is "túlélte":-)Lehet, hogy csak a mi orvosunk volt ilyen hentes? 10cm-es volt a seb!Pedig mindenhol azt hallom, hogy legfeljebb 3-5cm-es egy lánycica sebe!De kimondhatatlanul kedvesebb, játékosabb lett utána!!!
2007. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ritka az, ha belehal a cica, hiszen ez már nagyon rutin-űtétnek számít, talán kb. egy óra. Igaz, a lánycicáknál komplikáltabb, hiszen a fiúnak csak a zacsiját eltávolítják, de neki a "hasát" kell felvágni a petefészkek kiszedéséhez. De szerintem ne aggódj, hamar túl lesz rajta!
2007. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma halt bele az 1éves cicám ebbe a rutinműtétbe.
2020. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!