Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a macskákat?

Figyelt kérdés
Nekem több ismerősöm is van, aki szereti az állatokat, kivéve a macskákat. Ezt nem értem.
2010. nov. 16. 21:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A sok előítélet miatt, ami körülveszi a világot minden téren.
2010. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
sok volt a barátok közt:D
2010. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%

mert nem értik az alapvető pszichológiai jelenségeket :)

Egy macska magányos vadász, párzáskor keres magának társat.

Városi macskák néha bandázgatnak, de szoros kötelék ritkán alakul ki.

A legtöbb macska nem szereti, ha megpróbálnak rájuk erőltetni valamit, akkor sem, ha kedveskedés, pláne nem ha idegen teszi :)

lassan, nyugodtan, a döntés lehetőségét meghagyva kell hozzájuk közeledni :)

2010. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Én sem szeretem őket /kivéve egy két ismerősömét/ inkább kutyás vagyok, szerintem ők ragaszkodóbbak. Ahogy a mondásban is: "A kutya az ember legjobb barátja."

A macskák karmolnak, pofoznak, és nem lehet őket úgy megnevelni, mint egy kutyát. Ez a véleményem... Jó lepontozást! :DD

2010. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

mert p.öcsök DDDD

Amúgy tudja fene, van aki kutyás van macskás, vagy mindkettő..

2010. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ostoba lelketlen fajankók --mint én is,mert én is utálok minden macskát,kivéve amik nekünk voltak!Főleg a félperzsánkat sajnálom amit elloptak!Sz..fasz.ak!!
2010. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ismerősöm most épp mondta, amikor láttuk a BK-ben azt a maine coon cicát, hogy olyan nagy, nem is kéne célozni a shotgunnal...utálja a macskákat, mindig azt mondja, hogy a kutyájával tépetné szét legszívesebben. És az az oka rá, hogy az ablaka alatt b*sznak...hát istenem...
2010. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Egyik barátom fél a macskáktól, azért utálja őket. Egyszer kint jártunk, valahol a külvárosban, és kiszaladt elénk két nagyon aranyos, cirmos cica, és ő rettenetesen megrémült tőlük.
2010. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket (igaz, a kutyákat is), nekem 3 db van, a gyerekek jól tudnak velük játszani.

Íme, neki azért van ám tekintélye:

[link]

2010. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Mert a legtöbb embernek parancsolhatnékja van és legkevésbé a macskáknak lehet és ez frusztrálja őket.
2010. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!