Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kibírja így egyedül?

Kibírja így egyedül?

Figyelt kérdés
Pár napra el kell utaznom és nincs kire hagyni a macskám. Kibírja úgy egyedül a lakásban ha önitatóban, önetetőben kap enni, inni ill. több tiszta almostálcát rakok ki neki. Péntek déltől vasárnap estig lenne egyedül.
2010. nov. 16. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elegendő étel meg ital van számára akkor szerintem igen. Nem olyan hosszú időről van szó. Önetető is ha jól tudom van hogy 12 óránként adagol ételt. Itatóval csak annyi a gondom, hogy nem friss a víz. De végül is annyira nem gáz.
2010. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kibírja, nem lesz semmi baja:) Kóbor macskák sem kapnak minden nap friss vizet, mégsem pusztulnak el. 3 nap alatt nem lesz semmi baj, a víz sem fog megbuggyanni:D Nyugi!:)
2010. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem se lesz az ég világon semmi baja ezen a kb. 2-3 napon. Az evésről, ivásról gondoskodsz, a nap javarészét meg úgyis átalussza, amilyen kis álomszuszékok ezek a cicák:-)

(legalábbis az enyém biztos horkolna egész nap:-) )

2010. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha leraksz neki mondjuk 4 almos tálat lehet nem fog belemenni ha már ott bűzölög mellette a másik
2010. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradt már az én cicám is otthon pár napra. Szárazat kitettem neki bőven. Vizet vagy 5 helyre, válogasson kedvére.Alomtál frissen otthagyva. Semmi gond nem volt vele.
2010. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!