Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Talált cica, nem...

S. O. S. Talált cica, nem tudjuk a fajtáját!?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most találtuk, és istentelenül vékony, kint vannak a csigolyái és a lapockája is, szinte minden csontja.

Milyen fajtájú? nagyon szeretnénk rajta segíteni.


2010. nov. 19. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hű, gyönyörű egy cicus *-*
2010. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha úgyis segíteni szeretnétek, gyorsan vigyétek dokihoz, szerintem lehet, hogy infúziót fog kapni, hogy egy picit felerősítsék. Ott a fajtája kiderülhet, sajnos nem vagyok jártas cicatémában, nem tudom, milyen fajta lehet, de nagyon szép, az biztos!
2010. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem valami hasonló?

[link]

2010. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell tudni a fajtáját ahhoz, hogy segítsetek rajta. Vigyétek el az orvoshoz, majd szépen lassan, kis adagokban adjatok neki enni, ha hirtelen sokat eszik az többet árt mint használ.
2010. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jelenleg nem tudom eldönteni, mert szörnyen vékony. de félhosszú szőre van, barnás pofija, füle és farka. és világoskék szeme.
2010. nov. 19. 18:04
 6/17 A kérdező kommentje:
hát tudom, csak én szeretném kideríteni ^^ holnap elvisszük orvoshoz, mert mostmár nem igen mennénk el. messze van.
2010. nov. 19. 18:05
 7/17 anonim ***** válasza:

Itt van még egy kép

[link]


Vigyétek el állatorvoshoz feltétlenül! Ő majd megmondja, mit lehet tenni és a fajtáját is.

2010. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A cica nagyon szép, lehet, hogy tényleg fajtatiszta, de sajnos ma már annyi a szaporító, hogy nem csodálkoznék, ha egy jól sikerült keverék lenne. Az első és legfontosabb most, hogy vegyél valami jó minőségű, energiadús és mégis jól emészthető kaját neki. Nekem anno egy csontsoványan Illatos útról mentett cica feltáplálására a Royal Canin Kitten Weaning tápot adta az orvos. Nem ártana egy féreghajtás sem és ha hasmenése van esetleg, akkor ajánlom a Florentero pasztát, piszok jó.
2010. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, tényleg lehet, hogy Balinéz cica. nem tudom pontosan. de minden jellemző rá. holnap elvisszük az állatorvoshoz mert konkrétan csontsovány. eddig evett egy keveset és ivott is. amikor megtaláltam éppen zsíroskenyeret majszolt a parkban.
2010. nov. 19. 18:11
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet h szibériai
2010. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!