Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cicám most ébredezik...

Nőstény cicám most ébredezik altatás után, tiétek hogy viselkedett? (ivartalanítás)

Figyelt kérdés
Nagyon furán viselkedik, persze ez biztos normális, a nyelvét oldalra dugdossa ki , és néha beleharap az első lábába.Ez normális ugye?
2010. nov. 20. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez teljesen normális,a mi cicánk össze-vissza dülöngélt, nem bírt egyenesen menni meg folyt a nyála...estére nem lesz neki semmi baja csak melegre meg friss vízre van szükége na meg sok simogatásra :)
2010. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biceget dölöngélt sőt először nem is tudott egyáltalán megállni a lábán:)Teljesen kába volt.aztán egy óra alatt teljesen ugyan olyan lett de nem hagytam ufrálni meg kimenni:) a seb miatt:)
2010. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szörnyen hehe.

Dőlt jobbra-balra, úgyhogy kísérgettem nehogy összetörje magát, mert egy helyben nem tudott megmaradni.

Aznap én még nem adtam neki se enni se inni, mert nagyon nehezen ment ki belőle az altató.

De másnapra kutya baja nem volt, ment volna ki az udvarra.

De szerencsére hétfőn varratszedés, úgyhogy utána mehet isten hírével:)

2010. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Az enyém is megy mindenfele nem bír megmaradni a kandalló előtt. Remélem később sem lesz semmi baj, köszi:)
2010. nov. 20. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csütörtök este vittem ivartalanítani a cicámat.. A doki azt mondta, 2-3 óra alatt tér magához, úgyhogy 5-6 óra után már kicsit nyugtalan voltam:S Nagyon lassan ébredezett, jól bebugyoláltam és meleg helyre tettem, és folyton pislogtam felé, hátha már éber a szeme. Ehhez képest legalább 3x néztem rá úgy, hogy a macs még mindig ki van ütve, csak közelebb van hozzám fél méterrel..xD Szóval nála elég hosszadalmas volt az ébredés, felébredt-visszaaludt legalább 15x. Utána viszont egy óra múlva már sorakozott a hűtő előtt ételért és vízért:) Azt mondták, ha már nem dőlöngélve megy, adhatok neki inni-enni, úgyhogy aggódó tekintetek kereszttüzében megvacsorázott a drágám éjjel kettőkor. Tegnap szinte egész nap bent aludt (ő amúgy kinti-benti cica) de ma már be sem tudom rángatni a lakásba. Ugrani azért persze még nagyon nem szeretne.. no meg este szerintem még bent alszik, eléggé megtépázták a bundáját:S

Az volt a legaranyosabb, mikor még nem tudta kinyitni a szemeit, de ahányszor meghallotta a hangomat megrezdültek a fülei:) Ja, és engem is elkezdett rágcsálni tőle teljesen szokatlan módon.. kicsit olyan volt, mint aki elszállt a fájdalomcsillapítótól:)

2010. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mienk is dülöngélt és fura hangokat adott ki, morgott, sírt, meg folyt a nyála, és kapálózott fekve.. rossz volt látni, de felváltva fogtuk az ölünkbe és simogattuk, nyugtattuk, és nem engedtük el, hátha kárt tett volna magában.
2010. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem elzsibbadt a lába. a miénk is rágicsált...
2010. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azin felül amit a többiek már leírtak, nekem a kandúrom maga alá pisilt ébredés után, a lánycica meg hányt egy picit.
2010. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!